Skocz do zawartości
  • 0
klopsik414

Źle wyświetlanie tematów oraz Boczny panel

Pytanie

Witam,

Mam problem z wyświetlaniem tematów jak widać na poniższym screenie.

43b05fce032ab2d04be48874eadf5eab.png

Drugim problemem jest boczny panel nie ma go :S Chodzi tutaj o panel po prawej stronie "sidebar" jak widać na poniższym screenie nie mogę nic po prawej stronie nic umieścić.

a83a9ea4d50a439c84676a8b6c2052b1.png

A trzecim problemem jest wyświetlanie dokładnej ilości postów widać to na powyższym screenie.

Prosiłbym o pomoc.

12 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

ale 4.1.+ to znaczy 4.1.15 czy 4.1.1 ? :P ewidentnie coś masz namieszane. Widzę, że masz kolory na grupach poustawiane. edytuj grupy i sprawdź czy poprawnie są poustawiane tagi, czy są wszystkie zamykające itp

• 0

Aż wstyd się przyznać jedno <b> zrobiło różnice w stylu grupy. Dwa problemy na raz zostały rozwiązane Sidebar i wyświetlanie tematów.

Pozostał jeszcze ten licznik postów.

:$

Edytowano przez klopsik414

• 0

Tak, mam napisane w temacie np. 40 odpowiedzi a na stronie głównej jest pokazane 0 postów. Jest na to jakiś sposób czy muszę poprawić w bazie danych ? :S

• 0

A  po zalogowaniu do panelu admina nie masz czasem jakichś zadań w tle do wykonania? bo ta wersja nie posiada przeliczania, które dało by się uruchomi z palca tylko wszysto trzeba by jakimś skryptem odpalić

• 0

Po przejściu było mnóstwo procesów w tle ale odpaliłem opcje ręczną [czy jakoś tak], a obecnie " Brak aktualnie uruchomionych procesów w tle. " Poprawię w bazie.

Ostatni błąd który znalazłem to jest  przy pisaniu postu/tematu nie widać tekstu dopiero jak go zaznaczysz to widać że jest coś napisane. Szukałem lecz nie mogłem znaleźć odpowiedniego ustawienia do zmiany koloru. [np. tak jak tutaj jest białe tło i czarny kolor czcionki]

• 0
14 minut temu, klopsik414 napisał:

Po przejściu było mnóstwo procesów w tle ale odpaliłem opcje ręczną [czy jakoś tak], a obecnie " Brak aktualnie uruchomionych procesów w tle. " Poprawię w bazie

no to ręcznie niestety.

16 minut temu, klopsik414 napisał:

Ostatni błąd który znalazłem to jest  przy pisaniu postu/tematu nie widać tekstu dopiero jak go zaznaczysz to widać że jest coś napisane. Szukałem lecz nie mogłem znaleźć odpowiedniego ustawienia do zmiany koloru. [np. tak jak tutaj jest białe tło i czarny kolor czcionki]

a zmieniałeś coś w css'ach czy wszystko na domyślnych?

• 0

Podaj adres forum i jakieś demo konto (możesz na pw) to zerknę, bo nie chce mi się trochę wierzyć

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.