Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
  • 0
Innocent

Dziwne błędy w logach + nie nalicza wyświetleń tematów.

Pytanie

Od jakiegoś czasu mam błędy na forum i nie mogę sobie z nimi poradzić + do tego że nie nalicza wyświetleń tematów. (cały czas jest 0 wyświetleń)

Error: Class 'IPS\chat\tasks\chatlogrefresh' not found (0)
#0 /public_html/system/Task/Task.php(112): IPS\_Task::constructFromData(Array)
#1 /public_html/applications/core/interface/task/task.php(59): IPS\_Task::queued()
#2 {main}

BACKTRACE

#0 /public_html/init.php(498): IPS\_Log::log('Error: Class 'I...', 'uncaught_except...')
#1 [internal function]: IPS\IPS::exceptionHandler(Object(Error))
#2 {main}

IPS\chat\tasks\chatlogrefresh

Skoro nie mam na forum czatu?

Następny błąd

Illegal mix of collations (latin2_general_ci,IMPLICIT) and (utf8mb4_general_ci,COERCIBLE) for operation 'like'
SELECT core_sessions.member_id,core_sessions.member_name,core_sessions.seo_name,core_sessions.member_group FROM `core_sessions` LEFT JOIN `core_members` ON core_members.member_id=core_sessions.member_id LEFT JOIN `core_groups` ON core_members.member_group_id=core_groups.g_id WHERE core_sessions.login_type=0 AND core_sessions.current_appcomponent=? AND core_sessions.current_module=? AND core_sessions.current_controller=? AND core_sessions.running_time>1465078584 AND core_sessions.location_url IS NOT NULL AND location_url LIKE ? AND core_sessions.member_id IS NOT NULL AND core_groups.g_hide_online_list=0 AND core_sessions.current_id = ? ORDER BY core_sessions.running_time DESC
Array
(
    [0] => forums
    [1] => forums
    [2] => topic
    [3] => http://moje-forum.pl/topic/2068-dada

BACKTRACE
http://wklej.org/id/2509019/
SELECT core_sessions.member_id,core_sessions.member_name,core_sessions.seo_name,core_sessions.member_group FROM `core_sessions` LEFT JOIN `core_members` ON core_members.member_id=core_sessions.member_id LEFT JOIN `core_groups` ON core_members.member_group_id=core_groups.g_id WHERE core_sessions.login_type=0 AND core_sessions.current_appcomponent='forums' AND core_sessions.current_module='forums' AND core_sessions.current_controller='topic' AND core_sessions.running_time>1465078584 AND core_sessions.location_url IS NOT NULL AND location_url LIKE 'http://moje-forum.pl/topic/2068-dada

BACKTRACE
http://wklej.org/id/2509031/

7 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Masz namieszane kodowanie w bazie. wyprostuj to, żeby wszędzie było utf-8

• Like 1

• 0

Jest może jakieś zapytanie? Bo mam ok. 400 tabel.

• 0

Zacznij od tych do masz w tym zapytaniu i powinno ruszyć. niestety nie ma na to zapytania, musiałbym sam Ci ręcznie je klepać... choć nie wiem jakim cudem masz latin2, skoro ips4 wymusza już utf8

• Like 1

• 0

Zmieniłem wszędzie na utf8mb4_general_ci, ale nadal ten sam błąd wyskakuje.

• 0

ale co zmieniłeś tabele, czy kolumny czy oba? kolumny też muszą być nie tylko sama tabela

• Like 1

• 0

5b8093b32c6b4a489a2904200b83a051.png

11ef6a40e3454237a00adbaa6566b1f1.png

Tylko to zmieniałem.

Coś jeszcze zmienić?

Edytowano przez Innocent

• 0

musisz kliknąć w strukturę i tam też będziesz miał edycję pól

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.