Skocz do zawartości
naXe

Statystyki z serwera gry jako aplikacja

Polecane posty

naXe    72

Dziś chciałbym się 'pochwalić' moją pierwszą aplikacją pod IPS4 (poza niedokończoną Server List).
Aplikacja pobiera i wyświetla statystyki graczy z serwera gry - Counter Strike.

Demo: http://kanter-strajk.pl/statystyki-jb/

W wyglądzie zostały wykorzystane jedynie elementy CSS by IPS - brak własnych klas.
Co myślicie? Można jakoś to bardziej dopieścić?

Jeśli nazwa gracza jest taka sama jak nazwa użytkownika na forum to formatuje nazwę na styl grupy oraz dodaje odnośnik do profilu.

Myślałem, aby dodać 'ipsDialog' po kliknięciu w nazwę gracza, a w nim jakieś szczegółowe statystyki,
lub połowę z strony głównej właśnie tam przenieść.

PS: Jak ustawić, aby na mniejszych urządzeniach (tablet, telefon) data za pomocą tagu {datetime} ustawiała się na 'krótki format', np. 1 dzień temu -> 1d.
Sprawdzałem jak jest zrobione wyświetlanie daty najnowszego posta na forum i ustawiłem tak samo, mimo tego data ma nadal 'długi format'.

Edytowano przez naXe

Spanner    4206
Dnia 3.06.2016 o 22:41, naXe napisał:

Myślałem, aby dodać 'ipsDialog' po kliknięciu w nazwę gracza, a w nim jakieś szczegółowe statystyki,
lub połowę z strony głównej właśnie tam przenieść.

zrób swojego hoovera tak jak ja miałem w xbox leaderboard, żę pokazywało profil użytkownika w xboxie z podstawowymi danymi/statami

Dnia 3.06.2016 o 22:41, naXe napisał:

W wyglądzie zostały wykorzystane jedynie elementy CSS by IPS - brak własnych klas.
Co myślicie? Można jakoś to bardziej dopieścić?

W statach na dole najnowszy gracz jak jest literka np. g w słowie gamer to jest trochę ucięta

naXe    72

Być może był to nick i został ucięty przez ipsTruncate ;) teraz nie jestem w stanie tego stwierdzić, iż jest inny nick gracza w tym polu.

3 godziny temu, Spanner napisał:

zrób swojego hoovera tak jak ja miałem w xbox leaderboard, żę pokazywało profil użytkownika w xboxie z podstawowymi danymi/statami

Counter Strike nie ma API, więc nie mogę pobrać chociażby avatara. Zaraz, zaraz, mogę użyć API Steam'a, tylko problemem byliby gracze, którzy nie posiadają Steam'a :/ 

Spanner    4206

truncate przycina za długie teksty na długość nie na wysokość

2016-06-06_10-26-11.jpg

zobacz tutaj. pierwsza litera to y, jest ucięta a między * i * jest znak podkreślenia _ nie widać go w ogóle

naXe    72

Faktycznie, nie dostrzegłem tego, dzięki ;)

PS: Ten błąd powoduje właśnie ipsTruncate_line :/ 

Edytowano przez naXe

naXe    72

Dlaczego wulgarne? Ja na swoich serwisach jak i serwerach mam zasadę "Wolność dla języka".

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.