Skocz do zawartości
Innocent

Backup bez zgody właściciela.

Polecane posty

Cześć, wczoraj wystąpił mały problem, gdyż padł hosting. Leżał około przez 5 godzin, zrobili backupa wszystkich maszyn z 25 lutego. I moje pytanie jest takie , czy mogę wystąpić o zwrot pieniędzy, bo przecież nie będę siedział na hostingu który bez zgody właściciela strony robi backupy.

Hosting unixstorm

18 godzin temu, Innocent napisał:

mogę wystąpić o zwrot pieniędzy, bo przecież nie będę siedział na hostingu który bez zgody właściciela strony robi backupy.

Poważnie to mówisz? czy jaja sobie robisz? Każdy hosting robi backup, z reguły przynajmniej raz dziennie

3 minuty temu, Spanner napisał:

Poważnie to mówisz? czy jaja sobie robisz? Każdy hosting robi backup, z reguły przynajmniej raz dziennie

Nie zrozumiałeś mnie. Zrobili backupy maszyn. Czyli to co zostało zrobione po 25 lutym zostało utracone.

Ok, ale napisałeś jasno, że:

18 godzin temu, Innocent napisał:

nie będę siedział na hostingu który bez zgody właściciela strony robi backupy.

:)

Co do rezygnacji i zwrotu kosztów, to musisz sprawdzić co na to regulamin, który akceptowałeś przy zakupie

• Like 1

A jeszcze pytanko ? Na jakiej podstawie wynajmujesz serwer www :). Elektroniczny podpis, Faktura ?, Rejestracja(regulamin)

Czy po prostu widzi misie bez podstawy prawnej ?.

Choć moje wspomnienia o unixsie są bardzo dobre to czy twoja zawartość jest aż tak ważna i kosztowna aby oni zaprzątali sobie nią głowę lub ty ?. Może po prostu otrzymacie jakąś rekompensatę +3 dni :P. I po sprawie ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.