Skocz do zawartości
pawel88

Problem z iContact Form

Polecane posty

pawel88    0

Witam ściągnąłem iContact Form. Zainstalowało się bez problemu. Chciałem wgrać spolszczenie. Tu nie znalazłem więc ściągnąłem z:

Wyskoczyło mi coś takiego:

29wka3t.jpg

Jest teraz zaznaczoa kategoria LUBLIN I LUBELSKIE OKOLICE.

Dostęp do Kontaktu ustawiłem ze dostep maja tylko goście.

Ja po zalogowaniu jako użytkownik bądź admin nie mam dostępu do w/w kategorii.

Jak można to wyłączyć?

Spanner    4248

Aby mieć dostęp do danej kategorii musisz ustawić odpowiednie uprawnienia dla danej kategorii/forum w ACP -> Fora -> i tam w zarządzaniu danym forum dajesz uprawnienia i tam zmieniasz

pawel88    0

ALe tam masz na screenie "jeśli włączona jest opcja tworzenia tematów..." A gdzie można tą opcję wyłączyć?

Spanner    4248

Nie znam tej modyfikacji zbytnio, ale z tego co pamiętam, z poprzedniej wersji to w "Metoda kontaktu" wybierało się, czy chcemy kontakt via e-mail, PW, czy właśnie tworzenie tematów

Duke_    1282

dolacze sie do tematu

czy to co zaznaczylem na screnie jest tym samym co na fotce z pierwszego posta ["ID Admina" - ID Admina, ktory bedzie dostawal e-maile oraz PW] ?

contactnr.jpg

Spanner    4248

Nie, to co zaznaczyłeś oznacza ID administratora, który będzie nadawcą PW lub zakładającym temat

Duke_    1282

wiec jesli nic tam nie wpisze to nadawca lub zakladajacym temat bedzie faktyczny piszacy ?

szkoda wlasnie ze w tej wersji contact form nie ma tej opcji co wyzej, ze wpisuje ID osoby ktora bedzie dostawala email

Spanner    4248

musi być podane ID usera, ale można by się pokusić o przerobienie delikatne tak, żeby wysyłającym był zawsze user, który wysyła formularz. Tylko to już raczej nie tak w temacie, bo zmian może być kilka :)

Caramella    4

a ja Ci polecam (SOS30) Contato

;] o wiele lepsze. Miałam to z czym się męczysz, i mam teraz (SOS30) Contato bez porównania, a dodatkowo spolszczenie dostępne ;)

Duke_    1282

a ja Ci polecam (SOS30) Contato

;] o wiele lepsze. Miałam to z czym się męczysz, i mam teraz (SOS30) Contato bez porównania, a dodatkowo spolszczenie dostępne ;)

wlasnie korzystam z SOS30 ale ma 3 wady, m.in. to co pisze Spanner czyli brak wyswietlania osoby wysylajacej co mozna by zmienic, druga to taka, ze nie ma ustawienia odbioru przez jedna osobe tylko przez cala grupe, poza tym jak dla mnie brakuje mi opcji, ze mozna wysylac dopiero po napisaniu XX postow, reszta jest ok

Caramella    4

Jest osoba wysyłająca ;)

75388923348714351248.jpg

Możesz sobie ustawić aby przychodziły Ci na @maila wiadomości, lub PW

19543173532525837525.jpg

może nie od ilu postów, ale które grupy mogą wysyłać, jest taka opcja do ustawienia ;)

Edytowano przez Caramella

Duke_    1282

tak wiem i tak ustawilem z tym, ze np forumowicz ktory chce starac sie o status rekruta aby pozniej po 3 miesiecznej rekrutacji dostac status Klubowicza musi u nas miec min 10 postow wiec tak czy inaczej brakuje tej opcji bo w tej wersji kazdy forumowicz moze napisac zgloszenie nawet jesli ma 0 postow

Duke_    1282

wolalbym juz nowej grupy nie zakladac tylko po to aby po napisaniu 10 postow przenosilo ja do nowej grupy

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.