Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
prezes_spolki

Jakiś dobry pomysł na biznes?

Polecane posty

chociażby mam startup i inne tego typu

Osobiście mogę polecić Traffic Monsoon  i chociaż ta strona jest stworzona w celach reklamowych to można tam znaleźć fajne pomysły, przynajmniej ja tak robię.

Piekę dwie pieczenie na jednym ogniu. Po pierwsze zarabiam na klikaniu w reklamy, tak jak to jest opisane tutaj http://traffic-monsoon-polska.pl/zarabianie-przez-klikanie-w-reklamy-w-traffic-monsoon/ , ale nie jest to tylko bezmyślne klikanie w reklamy. 

Tą druga pieczenią są właśnie pomysły. Każdą z wyświetlonych reklam, która przykuje moją uwagę próbuję poznać lepiej. W ten sposób robię sobie w notatniku listę pomysłów i szybko ich przybywa.   

Hmm chyba najlepiej to śledzić te biznesy, które już osiągnęły sukces i uczyć się na ich postępowaniu. 

Może jakiś handel towarami ? Musisz znaleźć nisze to jest najważniejsze , jeśli się uda to jesteś wygrany:D 

cześć, sory że odświeżam wątek ale mnie to zaintrygował. jak chcesz zainwestować w coś kasę to powinno byc to coś na czym się znasz i co lubisz, a nie jakiś czyjś pomysł znaleziony w necie ;) bo utopisz kase. to taka moja rada, pozdrawiam ;)

35 minut temu, max_determinator napisał:

cześć, sory że odświeżam wątek ale mnie to zaintrygował. jak chcesz zainwestować w coś kasę to powinno byc to coś na czym się znasz i co lubisz, a nie jakiś czyjś pomysł znaleziony w necie ;) bo utopisz kase. to taka moja rada, pozdrawiam ;)

Zaintrygowało Cię, czy spamujesz linkiem do czegoś?

Może ktośmi podpowie jakis pomysł na firmę. Co w tych czasach miałoby szansę przebicia?

8 minut temu, mm1999 napisał:

Może ktośmi podpowie jakis pomysł na firmę. Co w tych czasach miałoby szansę przebicia?

to zależy na czym się znasz. Ogólnie wszystkiego już jest multum, więc jeśli chcesz otworzyć coś nowego to powinieneś się czymś wyróżnić na tle konkurencji

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.