Jump to content
  • 0
Mpowerek

Zaokrąglenie rogów forum

Question

Chcialbym zaokrąglić rogi tak jak jest na ssie, poproszę w miarę dokladną instrukcję.

4ik7tf.jpg

oraz te na samym dole forum, wiadomo.

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Nadaj temu elementowi w CSS taką własność:

border-radius: 3px;

i będzie działać

Łał, bardzo pomocne. Tylko jakiemu elementowi.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Stryju
      Witam!
      Mam pewien problem. Pracuje na Invision Community wersja 4.4.0, przy edycji forum chciałem w jego opisie umieścić grafike:

Po wklejeniu czy dodaniu adresu url grafiki nie wyświetla się ona prawidłowo.

Oraz w pasku adresu wyświetlanej grafiki otrzymuje:

Ma ktoś podobnie? Czy jest to błąd nowego core Invision Community wersja 4.4.0?
      Bardzo proszę o pomoc!
    • By Spanner
      (SD) Friends forum topic
      Zobacz plik Opis: Hook pozwala w wybranych forach aby użytkownik widział tylko swoje tematy i tematy jego znajomych oraz aby tylko w nich mógł odpowiadać.
      Description: Hook allows to in selected forums showing user only his topics and topics of his friends.

Licencja na aplikację
      Licencja udzielana jest bezterminowo
      Dodający Spanner Dodano 26.11.2013 Kategoria Hooki i pluginy Wersja forum Wszystkie  
    • By Spanner
      Spolszczenie (DP32) Forum Icons
      Zobacz plik Autor: Spanner (IPSBeyond.pl)

Spolszczenie (DP32) Forum Icons 2.0.0

Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania bez zgody autora
      Dodający Spanner Dodano 03.02.2012 Kategoria Spolszczenia modyfikacji  
    • By Spanner
      Opis: Hook pozwala w wybranych forach aby użytkownik widział tylko swoje tematy i tematy jego znajomych oraz aby tylko w nich mógł odpowiadać.
      Description: Hook allows to in selected forums showing user only his topics and topics of his friends.

Licencja na aplikację
      Licencja udzielana jest bezterminowo
    • By przemekj
      Witam,
      Poszukuję osoby, która podejmie się stworzenia mi forum od podstaw do mojego sklepu internetowego. Posiadam licencję IPS Current stable release: 4.2.6  Zainteresowany jestem podjęciem współpracy z osobą posiadającą doświadczenie potrafiącej przedstawić swoje prace. Jeśli jesteś osobą, która stworzyła własne forum i jesteś zainteresowany sprzedać je proszę również o wiadomości.
      Czekam na propozycje. Wszystkie sprawy opiszemy na prv.
      przemekj
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.