Skocz do zawartości
wzpw

Spolszczenie panelu administratora

Polecane posty

wzpw    0

Witam,

Na początku chciałbym podziękować za spolszczenie forum. Bo powiem szczerze, że tego nie spradziłem przed zakupem, ale byłem przekonany że producent taki drobiazg zapewnia. Mam natomiast pytanie czy to, że w lewym menu w panelu administratora pozycje są ciągle po angielsku to już taka uroda spolszczenia czy może popełniłem jakiś błąd przy imporcie plików.

Spanner    4248

Witaj,

ciesze się, że spolszczenie się przydało. Niestety to nie jest żaden błąd spolszczenia. Chciałbym, żeby to był błąd, ale niestety producent póki co nie umożliwia przetłumaczenia pewnych sekcji Panelu Admina. Jeśli masz jakiś problem lub czegoś nie rozumiesz to zawsze możesz śmiało pisać na forum to chętnie Ci pomożemy

icebox    2

Ja mam prośbę.

Jeśli ktoś zna język angielski na tyle aby rozkminić na polski zakładkę ACP/USTAWIENIA (oraz jej sekcje:

# Forums

# System

# Members

# Performance

# Advanced) byłbym bardzo wdzięczny.

Jestem starej daty(ale nie emeryt - wtedy uczyli w szkole rosyjskiego) i z angielskiego to u mnie cienko niby barszcz czerwony

Spanner    4248

Ewentualnie jak coś to pytaj o konkretne rzeczy to pomogę, bo tak jak napisał Vader tego jest od groma i spisanie co i jak to trochę zejdzie

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.