Skocz do zawartości
  • Zarejestruj się
Spanner

Rozpoczynamy współpracę z dhosting.pl

Polecane posty

Witajcie,
pragnę Was poinformować, że w trosce o dobre serwery dla naszych użytkowników nawiązaliśmy współpracę z firmą dhosting.pl. Z firmą tą jesteśmy prawie od samego początku, więc zapewne każdy widział, że przerw w działaniu praktycznie nie było, a serwis zawsze działał stabilnie.

Niemniej jednak nie będę się rozpisywał o moich stronach, bo ważni jesteście Wy. Dlatego kupując serwer możecie otrzymać 10% dodatkowego rabatu. Co musicie zrobić aby uzyskać rabat? W sumie to nic szczególnego wystarczy, że użyjecie mojego linku referencyjnego: https://dhosting.pl/pp-spanner a Wasze zamówienie zostanie automatycznie zrabatowane.

Jeśli natomiast chcesz mieć serwer w USA to także mam dla Ciebie 10% rabatu. Wystarczy użyć wtedy linku: https://dhosting.com/pp-ipsbeyond

Dlaczego warto wybrać dhosting.pl?

Oczywiście nie będę tutaj wymieniał wszystkich, a napiszę to co jest ważne z mojego punktu widzenia:

• Elastyczność wobec klienta (gdy moja strona notowała problemy z powodu ataku, nie zostawili mnie samego z tym, a pomogli namierzyć problem i go rozwiązać)
  • Stabilność usług i pozycja na rynku
  • Możliwość podpisania umowy powierzenia danych niezbędnej na potrzeby RODO
  • Ceny (owszem jedni mogą uważać że ceny serwerów są dość wysokie, jasne nie są najniższe, ale jakość musi kosztować. Nie dostaniemy BMW za cenę malucha. Możemy także porównać ceny chociażby do nazwa.pl, gdzie są takie limity wszystkiego, że szybko stamtąd będziemy migrować forum).
  • Like 2

Ogólnie polecam hosting. miałem jakiś czas tam forum 🙂

• Like 1

Czy ktoś z Was użytkuje ipb/ips na dkonto premium/ultimate ? w sumie hosting tutaj polecany ale samo forum ipsbeyond siedzi na vpsie więc jak to się ma do pakietów hostingowych w tej firmie? Interesuje mnie przede wszystkim sam wydajność.

Zależy jaki ruch, ja swojego czasu siedziałem na dkonto premium. I dawało rade

Dnia 14.03.2016 o 07:24, Spanner napisał:

Zależy jaki ruch, ja swojego czasu siedziałem na dkonto premium. I dawało rade

mały. dawało radę el ipb3.x tak ? ciekaw jestem jak to będzie z ips4

Ja ogólnie zmieniłem jakiś czas temu na VPS bo przeniosłem wszystkie strony na jedno konto i zwykłe zaczynało generować pewne problemy.

Ewentualnie zawsze możesz mieć zwykłe konto i monitorować sprawę, jak będziesz przesadzać to zmienisz na vps czy coś

Dnia 15.03.2016 o 09:29, Spanner napisał:

zwykłe zaczynało generować pewne problemy.

jakie problemy? myślę nad dkonto premium. myślisz ze da radę ?

Dnia 22.03.2016 o 22:17, qubekk napisał:

myślę nad dkonto premium. myślisz ze da radę ?

zależy jak duże forum masz. Myślę, że najlepiej będzie napisać do nich c i jak a na pewno Ci pomogą

Dnia 22.03.2016 o 22:17, qubekk napisał:

jakie problemy?

Ogólnie strony, które mam zaczynały generować za duże obciążenie procesora, co skutkowało, że czasami na ipsbeyond (jak i innych stronach) pojawiał się błąd spod znaku 500 ;)

@qubekk załóż sobie konto testowe. Rozmawiałem z dhostingiem i jeśli będziesz miał problemy na tym koncie to indywidualnie postarają się dopasować Ci VPS'a więc myślę że warto 🙂

Mała aktualizacja. Udało mi się wynegocjować z firmą dhosting rabat w wysokości 10%. Tak więc teraz możecie zyskać jeszcze więcej 🙂 ale to nie wszystko takie same warunki udało mi się wynegocjować na zakup serwera w USA.

Więc jeśli potrzebujecie serwera w Polsce to używając linku: https://dhosting.pl/pp-spanner dostaniecie 10% rabatu, natomiast jeśli chcecie serwer w USA możecie użyć tego linku: https://dhosting.com/pp-ipsbeyond i także dostaniecie 10% rabatu.

Myślę, że oferta jest dobra i warto z niej skorzystać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.