Jump to content
Dzeju

CommunitySEO +spolszczenie

Recommended Posts

Spróbuj na FTP

FTP --> cache --> lang_cache --> pl --> lang_seo.php

jeśli po lang cache bedzie tylko język EN, to znajdź w folderze en plik php o nazwie lang_seo i go sobie dostosujesz, tylko to jest info do wersji 2.0.6

Dokładnie to tak :)

ACP ---> wyglad: Wygląd ---> Twój skin ---> Szablony ---> skin_cseo ---> similarTopics

Edited by Dzeju

A no nie zamieścili :)

to w sumie dali trochę ciała, bo płacąc tyle kasy za modyfikacje powinna ona mieć możliwość w prosty sposób przetłumaczenia treści, a nie że trzeba szukać po skinie :/

No tak ale to nie jest najważniejsze , ważne jest aby dawała kopa, jednak na chwile obecną moje staty spadły mam tylko nadzieje że się odbije :)

zazwyczaj zawsze przy zmianie sposobu, czy to prezentacji linków czy jakichś działaniach seo pozycja spada na jakiś czas, ale później zazwyczaj wybija się dużo wyżej :)

Nie wiem jak w wersji 3 z SEO, ale u mnie pod dwójką, to było mega odbicie :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.