Jump to content
KrystianKwiato

Czy to forum jest oryginalne?

Recommended Posts

Witam, przeglądając internet znalazłem to forum: mytylkogramy.pl/forums/ i teraz nasuwa się pytanie, czy to forum jest oryginalne?

@Jacobovsky To nie jest żaden wyznacznik legalności

Sprawdzałem na forach, na których byłem pewien, że są na nulledzie i na tych, co byłem pewien, że są z licencjami oryginalnymi i faktycznie na każdym nulledzie nie było IP.Board albo było niepodlinkowane, a na tych z lickami zawsze było i było podlinkowane, więc czemu nie miałoby to świadczyć o legalności :P?

Bo to jest tylko plik pokazujący się po wejściu w dany folder. Ja np. w moich apkach dodaje dodatkowe informacje do tego pliku, więc idąc Twoim tropem oznacza to że forum jest null :P

Dziś po wejściu w folder cache IPB było dostępne. Wiec nie wiem czym to jest spowodowane, albo właściciel czyta ten wątek lub była jakaś "niedostępność".

Ech ludzie... Nie macie wazniejszych spraw niz zabawa w szeryfa?

Lepiej juz poswiecic czas dla wlasnego forum zamiast tracic na dochodzenie ;)

• Like 2

admin4YSh2.png

Sprawdzić legalność danego forum może tylko bezpośrednio IPS, w starszych wersjach była możliwość by wykryć to samemu.

Pomogłem ?, Daj rep_up.png To nic nie kosztuje, a pomagającego cieszy :)

Nic, tylko pytam czy wg. was forum jest oryginalne czy nie bo jeśli nie jest to trzeba zgłosić do IPS ;)

Powiem Ci jedno, jeśli forum nie ma zysku to nic nie zrobią. Natomiast jeśli mają zysk z tego że ludzie nwm np płacą za jakąś modyfikacje to mogą płacić. Wiem, bo kolega posiadał forum nulled i mimo tylu zgłoszeń nic absolutnie nic mu nie zrobili bo nie pobierał za nic opłat. Przy czym zostali oni powiadomieni pismem. 

Powiem Ci jedno, jeśli forum nie ma zysku to nic nie zrobią. Natomiast jeśli mają zysk z tego że ludzie nwm np płacą za jakąś modyfikacje to mogą płacić. Wiem, bo kolega posiadał forum nulled i mimo tylu zgłoszeń nic absolutnie nic mu nie zrobili bo nie pobierał za nic opłat. Przy czym zostali oni powiadomieni pismem. 

Przestań pisać głupoty...

• Like 1

admin4YSh2.png

Przestań pisać głupoty...

No to prosze bardzo zgłoś nulled i zobaczymy kto ma racje.

No to prosze bardzo zgłoś nulled i zobaczymy kto ma racje.

Nie bawię się w szeryfa bo mam ciekawsze zajęcia ;)

Wiem, bo kolega posiadał forum nulled i mimo tylu zgłoszeń nic absolutnie nic mu nie zrobili bo nie pobierał za nic opłat.

Jak widać opierasz swoją "wiedzę" na jednym przykładzie kolegi.

Na marginesie to skąd wiesz ile poszło zgłoszeń?

Z resztą nie widzę sensu produkowania się na ten temat bo znając życie i tak nie dojdziemy do porozumienia (jak to zwykle w takich dyskusjach bywa) :)

admin4YSh2.png

Dlaczego ten temat nie jest jeszcze zamknięty?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.