Skocz do zawartości
BuTcHeR

Błąd przy wyświetlaniu załączonych jpg

Polecane posty

BuTcHeR    0

Co może być przyczyną błędnego wyświetlania się obrazków dodanych do postu jako załącznik?

Po dodaniu jpg miniatura wyświetla się normalnie a po kliknięciu w nią zamiast zobaczyć duży obrazek widać tylko jego część.

Na serwerze obrazek jest zuploadowany w całości.

Oto przykład - jpg_blad.jpg

Spanner    4248

Próbowałeś może przebudować załączniki ?

Czy problem dotyczy tylko jpg? nie jest to może jpeg albo jakieś inne rozszerzenie?

Czy obrazek nie jest uszkodzony?

Za każdym razem jest ten problem, czy jest to losowa sprawa?

BuTcHeR    0

Próbowałeś może przebudować załączniki ?

Próbowałem - nie pomogło :(

Czy problem dotyczy tylko jpg? nie jest to może jpeg albo jakieś inne rozszerzenie?

Próbowałem też uploadować gif - efekt ten sam, miniatura działa a pełny obrazek wyświetla się częściowo.

Czy obrazek nie jest uszkodzony?

Nie jest gdyż po pobraniu go z serwera z katalogu uploads działa normalnie, także gdy jest otwierany w przeglądarce.

Za każdym razem jest ten problem, czy jest to losowa sprawa?

Dzieje się tak niestety za każdym razem.

Spanner    4248

To problem wynika w takim razie albo z przeglądarką, albo serwer, albo skrypt. Jeśli wszyscy mają taki problem to przeglądarka odpada. Więc radze wgrać jeszcze raz nowe pliki IP.Board. Najlepiej porać jeszcze raz je z CC bo mogło być coś uszkodzone. Problem wg. mnie wynika prawdopodobnie ze złych nagłówków lub serwer nie doczytuje do końca obrazka pobierając go i dlatego nie jest on w pełni wyświetlany

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.