Jump to content
pawel88

Przekierowanie

Recommended Posts

Witam, mam pytanie:

obecnie adres to mojego forum jest następujący: www.lublinforum.com/lublin/ipb - taki wybrałem przy instalacji skryptu z racji tego, że w katalogu głównym miałem inne forum, które teraz zostało usunięte stamtąd i na jego miejscu w Katalogu głównym pojawił się właśnie IPB. Chciałbym aby adres www.lublinforum.com/lublin/ipb zastąpić www.lublinforum.com jak to zrobić?

Jeśli ustawisz sobie odpowiednio domenę, to jedyne co musisz zmienić to podać ten adres w pliku conf_global.php i poprawić w ACP -> Zakładka System -> System Settings -> zakładka System -> General Configuration tam musisz jeszcze zaktualizować Upload URL i Path to 'upload' directory

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.