Skocz do zawartości
mervin

zmiana wyglądu linków

Polecane posty

Witam, otworzyłem plik furltemplates.php w celu zmiany wyglądlu linków na takie: /forum/nazwa-forum,fID.html

Oto fragment kodu który zmieniłem:

'showforum'     => array( 'app'               => 'forums',

'allowRedirect' => 1,

'out'           => array( '#showforum=(.+?)(&|$)#i', 'forum/#{__title__},$1f.html$2' ),

'in'            => array( 'regex'   => "#/forum/(\d+?),(.+?)f\.html#i",

'matches' => array( array( 'showforum', '$1' ) ) ) ),

Linki wyświetlają się w poprawnym formacie jednak gdy kliknę na jakiś, wyświetla się jedynie strona główna.

Błąd najprawdopodobniej tkwi gdzieś w regex, ale gdzie?

Edytowano przez mervin

Witaj,

przepraszam, że dopiero dziś odpisuje, ale nie miałem neta. A więc tak: jeśli zmieniłeś postać linków out, czyli żeby wyglądały tak jak chcesz to teraz trzeba zmienić jeszcze IN. Jeśli dobrze się orientuję to zamień to co wkleiłeś wyżej na:

'showforum'     => array( 'app'               => 'forums',
'allowRedirect' => 1,
'out' => array( '#showforum=(.+?)(&|$)#i', 'forum/#{__title__},$1f.html$2' ),
'in' => array( 'regex' => "#/forum/(.+?),(\d+?)f\.html#i",
'matches' => array( array( 'showforum', '$1' ) ) ) ),
[/code]

problem polegał na tym że dałeś że ma być forum/LICZBA,DOWOLNY_CIĄGf.html, a zgodnie z paternem jaki wkleiłeś ma być forum/DOWOLNY_CIAG,LICZBAf.html czyli tak jak to wkleiłem teraz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.