Skocz do zawartości
Mystical007

Mała zmiana wystroju.

Polecane posty

Witam, mam pytanie. Gdzie mogę zmienić plik tak żeby wyglądało jak na schemacie.

Na dole forum pisze:

Powered By IP.Board 3.0.2 © 2009 IPS, Inc.

Jak zrobić by pisało:

Powered By IP.Board © 2009 IPS, Inc

Który to plik ??

Witam, mam pytanie. Gdzie mogę zmienić plik tak żeby wyglądało jak na schemacie.

Na dole forum pisze:

Powered By IP.Board 3.0.2 © 2009 IPS, Inc.

Jak zrobić by pisało:

Powered By IP.Board © 2009 IPS, Inc

Który to plik ??

Witam.

To nie plik,zmienia sie w ACP

Wiec tak:

ACP---> System ---> System settings ---> Security and Privacy ---> Display IPB version on your site? I tam zmien z TAK na NIE

Pzd.

Edytowano przez Vader
  • Like 1

witam.

Nie ma problemu,forum jest wlasnie po to by pomagac.

Pozdrawiam

tylko po co ukrywac wersje IPB ? ;)

są różne powody, np. jeśli ktoś ma dużo modyfikacji na forum, to nie dokonuje aktualizacji za każdym razem, tylko dopiero wtedy, gdy pojawi się jakaś większa ilość zmian, bo wtedy nie trzeba za każdym razem dodawać od nowa modów. Tak więc powodów może być dużo :)

czlowiek uczy sie cale zycie :)

nie chcialem pisac nowego tematu wiec podepne sie pod ten bo chodzi o sam dol strony

na dole forum widnieje:

Wróć do góry Strona główna forum Usuń moje cookie Oznacz forum jako przeczytane

przeszukalem wczoraj wszystkie szablony w ACP i nie moge znalesc ktory to plik :(

ACP -> zakładka Skiny & Języki -> dany skin -> zakładka Szablony -> globalTemplate -> i tam masz:

<ul id='utility_links' class='left'>
<li><a href='#top' title='{$this->lang->words['go_to_top']}'>{$this->lang->words['back_to_top']}</a></li>
<li><a href='{parse url="" base="public"}' title='{$this->lang->words['sj_home']}'>{$this->lang->words['sj_home']}</a></li>
<li><a href="{parse url="app=core&amp;module=global&amp;section=login&amp;&amp;do=deleteCookies&amp;k={$this->member->form_hash}" base="public"}" title='{$this->lang->words['delete_all_cookies_title']}'>{$this->lang->words['delete_my_cookies']}</a></li>
<li><a href="{parse url="app=forums&amp;module=forums&amp;section=markasread&amp;marktype=all&amp;k={$this->member->form_hash}" base="public"}" title='{$this->lang->words['mark_all_as_read']}'>{$this->lang->words['mark_board_as_read']}</a></li>
</ul>[/code]

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.