Skocz do zawartości
pio72

spolszczenie 3.0.5

Polecane posty

witam, gdy chcę sobie uaktualnić spolszczenie wyskakuje błąd:

Fatal error: Allowed memory size of 62914560 bytes exhausted (tried to allocate 12 bytes) in /home/klient.dhosting.pl/sieci24/sieci24.com/public_html/ips_kernel/classDbMysqliClient.php on line 461

To już kolejny błąd po update do wersji 3.0.5

Może faktycznie zostawić to dziadostwo i poczekać na wersję 3.1 ?

Jeden update i wszystko szlag trafił!!

Masz za mało dostępnej pamięci do wykonania tej operacji to nie wina spolszczenia tylko serwera

• Like 1

Czyli mam gołe forum, zero postów, świeżutkie i nie wejdzie mi spolszczenie ? To nie jest możliwe. Zresztą wcześniejsze weszło w 15 sek.

Problem związany jest z tym, że obecne spolszczenie się już trochę rozrosło. Ponieważ coraz częściej obserwuje ten problem wśród użytkowników to postaram się dziś lub jutro jak wróci mi net i wrócę z uczelni przygotować spolszczenie podzielone na paczki, tak jak są zakładki w tłumaczeniach to każda taka "aplikacja" będzie miała osobny plik spolszczenia. Spowoduje to, że pliki będą miały mniejszą wagę a co za tym idzie będą mniejsze wymagania w stosunku do przydzielanej pamięci.

• Like 1

Dawidzie mam takie dane dyskowe:

Limit

miesięczny: 165 MB / 13,00GB

Limit dyskowy: 36,21 MB / 3GB

na dysku mam forum 3.0.5 dwóch userów i jeden post. I nie ma już miejsca na wgranie spolszczenia ? Nie wygłupiajcie się :)

Może jak mi dojdzie trzeci user i napisze posta to kupię dedyka :)

Źle zrozumiałeś problem z limitem pamięci. Nie chodzi o rozmiar dysku tylko o pamięć operacyjną przydzieloną interpreterowi php. PHP ma po prostu za mało pamięci, żeby rozpakować i "obrobić" dane zawarte w XML'u

• Like 1

A to przepraszam za zamieszanie. I proszę o zrobienie tego spolszczenia tak by wchodziło bez problemu.

Witam,

plik: Spolszczenie IP.Board 3.0.x został zaktualizowany i zawiera pojedyncze spolszczenia

ok, a teraz poproszę o podpowiedz jak je zainstalować ? Bo jak powciągałem pojedynczo to ich nie widzę, nie wiem gdzie się podziało to spolszczenie....Weszło ładnie, ale nie wiem gdzie jest :)Nie mam folderu tak jak z wersją USA w panelu.

Czy na pewno miałeś komunikat, że wszystko się wgrało ??

Który plik pierwszy wgrałeś ?

Zobacz czy nie nałożyło Ci się na wersję EN

Czy katalog /cache i jego podkatalogi mają chmod 777 ?

próbowałem na czystym forum wgrać to spolszczenie z plików i nie miałem, jeszcze żadnego problemu żeby nie działało

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.