Jump to content
meler

Sb tylko na stronie głównej

Recommended Posts

W starej wersji mam tylko na stronie głównej i na dole. Pewnie kwestia przyzwyczajenia, ale ja chciałbym właśnie tylko na głównej i na dole :)

Tak dla mnie jest super....

w poprzednim silniku moderator i admin nie mial wlaczonego czasu pomiedzy wysylaniem wiadomosci na SB, w nowym silniku tak jest, czy mozna to wylaczyc czy jest to narzucone odgornie ?

ten temat tyczyl sie mojego forum i chyba rozpedzilem sie z pisaniem i nie popatrzylem na sekcje w jakiej pisze :) z gory przepraszam :)

Ja osobiście wolałabym na górze, bo przez 3 lata zdążyłam się przyzwyczaić właśnie do góry i na swoim też mam na górze, ale oczywiście tutaj powinno być tak jak woli większość, więc jak będzie na dole to też nie ma problemu :)

Türkülerdir Sevdam...

Jestem przeciw. Dół forum to idealne miejsce dla SB, które tak naprawdę nic nie wnosi do forum i powinien być tam gdzie jest. Górę zostawmy dla działów, które niosą ze sobą dużą wartość ;)

Zresztą Joan, przecież Ty nie piszesz na SB, wiec nie rozumiem co Ci da taka zmiana ;)

Zresztą Joan, przecież Ty nie piszesz na SB, wiec nie rozumiem co Ci da taka zmiana ;)

Zgadza się, najczęściej tylko czytam, więc to była tylko propozycja wynikająca z przyzwyczajeń, a jeśli większość woli na dole, dla mnie nie ma żadnego problemu.

Edited by TurkuSevdali_Aska

Türkülerdir Sevdam...

Zgadza się, najczęściej tylko czytam,

wiec czas to zmienic i zaczac z nami pisac, nie jeden z nas chcialby Cie poznac troche lepiej niz tylko z postow technicznych :) My nie gryziemy :)

• Like 1

wiec czas to zmienic i zaczac z nami pisac, nie jeden z nas chcialby Cie poznac troche lepiej niz tylko z postow technicznych :) My nie gryziemy :)

:)

Türkülerdir Sevdam...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.