Skocz do zawartości
meler

Sb tylko na stronie głównej

Polecane posty

meler    2

Proszę o ustawienie sb tylko na stronie głównej ułatwi to wszystkim poruszanie sie po forum :)

Spanner    4247

a jeśli się go przeniesie na dół to będzie wystarczające ? czy jednak wolicie tylko na stronie głównej?

pio72    26

W starej wersji mam tylko na stronie głównej i na dole. Pewnie kwestia przyzwyczajenia, ale ja chciałbym właśnie tylko na głównej i na dole :)

Spanner    4247

No to przeniesione na dół i tylko na Stronie głównej

• Like 1

Duke_    1282

No to przeniesione na dół i tylko na Stronie głównej

najlepsze rozwiazanie dla SB

Duke_    1282

w poprzednim silniku moderator i admin nie mial wlaczonego czasu pomiedzy wysylaniem wiadomosci na SB, w nowym silniku tak jest, czy mozna to wylaczyc czy jest to narzucone odgornie ?

Spanner    4247

Ale to jest tutaj na forum? jeśli nie to takie pytania prosiłbym zakładać w odpowiednich działach. ten temat dotyczy zmian na tym forum

Duke_    1282

ten temat tyczyl sie mojego forum i chyba rozpedzilem sie z pisaniem i nie popatrzylem na sekcje w jakiej pisze :) z gory przepraszam :)

Ja osobiście wolałabym na górze, bo przez 3 lata zdążyłam się przyzwyczaić właśnie do góry i na swoim też mam na górze, ale oczywiście tutaj powinno być tak jak woli większość, więc jak będzie na dole to też nie ma problemu :)

Kombajn    523

Jestem przeciw. Dół forum to idealne miejsce dla SB, które tak naprawdę nic nie wnosi do forum i powinien być tam gdzie jest. Górę zostawmy dla działów, które niosą ze sobą dużą wartość ;)

Zresztą Joan, przecież Ty nie piszesz na SB, wiec nie rozumiem co Ci da taka zmiana ;)

Zresztą Joan, przecież Ty nie piszesz na SB, wiec nie rozumiem co Ci da taka zmiana ;)

Zgadza się, najczęściej tylko czytam, więc to była tylko propozycja wynikająca z przyzwyczajeń, a jeśli większość woli na dole, dla mnie nie ma żadnego problemu.

Edytowano przez TurkuSevdali_Aska

Duke_    1282

Zgadza się, najczęściej tylko czytam,

wiec czas to zmienic i zaczac z nami pisac, nie jeden z nas chcialby Cie poznac troche lepiej niz tylko z postow technicznych :) My nie gryziemy :)

• Like 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.