Jump to content
  • 0
Olkos

[JavaScript]Pamięć danych w innych "pod szablonach"

Question

Witam. Działam na forum o silniku IPB i mam mały problem. Mianowicie. W jednym szablonie robię tak jakby kolejne pod szablony z menu. Wygląda to tak.

<a href="link&cos=1">Menu 1</a>
<a href="link&cos=2">Menu 2</a>
<a href="link&cos=3">Menu 3</a>

i jeśli w przeglądarce pojawi się jakieś uid z cos to wyświetlam zawartość strony.

<if test="game:|:$this->request['cos'] == 1 OR $this->request['cos'] > 3">
zawartosc 1
</if>

<if test="game:|:$this->request['cos'] == 2">
zawartosc 2
</if>

<if test="game:|:$this->request['cos'] == 3">
zawartosc 3
</if>
I w zawartości 3 będzie przycisk na dodawanie wszystkich danych do bazy danych. Jednak jeśli przechodzę w menu na inne pod szablony to mi je resetuje. Robiłem już odpowiedni skrypt w php że jeśli wypełniłem wszystkie dane w "cos 1" i kliknąłem odpowiedni przycisk do od razu mi dodawało do bazy danych. Potem w "cos 2" to samo. Lecz w tym skrypcie był jeden minus. Jeśli chciałem wrócić do któregoś pod szablonu to mi nie wyświetlało danych które wysłałem do bazy. Oczywiście mógłbym odczytywać od razu z bazy danych przez największe uid ale co jeśli wejdę do tego szablonu pierwszy raz? Pokaże mi się z automatu. 
Jest na to jakiś skrypt js?

Dodam że takie coś jest w ACP przy tworzeniu for. U góry takie strzałki są
Edited by Olkos

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

W ACP masz zakładki. Jeśli wysyłasz coś do serwera to nie da się tego później odczytać w JS

No okey, ale jeśli w ACP > forum > tworzenie nowego działu zapisuje tam dane nazwa forum itp potem przechodzę do zakładki uprawnienia, zaznaczam tam coś i przejdę z powrotem do zakładki ogólne gdzie mogę zmienić nazwę forum to gdzie się to zapisuje?

• 0

jeśli zapiszesz stronę i ją przeładuje, to zapisuje do bazy danych, a przy kolejnym wejściu w formularz pobiera info z bazy

No ale ja jeszcze nie zapisałem danych o_O Czytaj trochę ze zrozumieniem. I jeśli nie wiesz jak mi pomóc to nie pomagaj na siłę bo widzę że ostatnio jest to twoją mocną stroną.

Edited by Olkos

• 0

@Olkos Nie pomagam na siłę. Poza tym czytaj uważnie co pisałem. Wcześniej napisałem, że w ACP masz na zasadzie zakładek zrobione dodawanie forów. To piszesz o zapisywaniu danych...