Skocz do zawartości
pio72

mass-mailing

Polecane posty

Witam,

co mam zmienić w ustawieniach mass-mailingu, by userzy nie dostawali po 3 maile..?

Edytowano przez pio72

Witaj,

sama ilość nie jest związana z ustawieniami. No chyba, że wysyłasz kilkukrotnie ten sam mailing. Wiem o co Ci hozzzi bo dostałem 3 maile od Ciebie :) jeśli masz ustawioną metodę wysyłania maili na php mail() to błąd jest po stronie serwera, bo on jest odpowiedzialny za wysyłanie maili. Jeśli natomiast masz ustawioną metodę wysyłania na SMTP, to coś szwankuje Twoje konto pocztowe :)

jeśli masz ustawioną metodę wysyłania maili na php mail()
jak moge to sprawdzić? Pisać ticket do pomocy tech, czy sam to ustalę w panelu admina? Edytowano przez pio72

Fakt, przepraszam zapomniałem napisać :)

ACP -> Zakładka System -> System Settings -> Zakładka System -> Email Set-up. Tam będziesz miał wszystkie niezbędne informacje.

Pierwsza opcja Mail Delivery Method Powie Ci gdzie szukać przyczyny. Jeśli jest PHP Mail() to pisz do swojego hostingodawcy, dlaczego wysyłając maile metodą funkcja mail() PHP wysyła kilka razy maila do tego samego odbiorcy. Jeśli natomiast masz SMTP to przyczyny musisz szukać u dostawcy poczty :)

• Like 1

Ustawione mam na PHP Mail().

Odpowiedz mnie więcej takiej treści:

Uprzejmie informuję iż może to jedynie wynikać z faktu iż dany adres e-mail został zapisany 3 razy w bazie/skrypcie który wysyła pocztę.

co o tym myślisz ?

Oczywiście, że się z nią zgadzam, ale w tym przypadku jest ona raczej nieprawidłowa. Może jakiś inny user ma ten sam adres e-mail podany na dwa konta na forum, ale ja mam napewno tylko jeden adres, a mailing dostałem 2 razy albo 3 niepamiętam już dokładnie

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.