Skocz do zawartości
Vader

Nowy user-zakaz pisania

Polecane posty

Vader    136

Witam.

Mam problem z plaga spamerow co oszukuja i zapodaja falszywe linki na forum do hotfile w celu zzarobienia pieniedzy na userach.

W zwiazku z tym mam pytanie,gdzie ustawic by nowo zarejestrowany user mogl pisac dopiero po np 7 dniach?

Pzd.

Spanner    4247

Witaj,

niestety nie ma takiego ustawienia, musiałbyś każdemu nowo zarejestrowanemu userowi dawać warna, z zakazem pisania na 7 dni, lub edytować go bezpośrednio w ACP i dać mu taki "przywilej". Jeśli o mnie chodzi to ja bym dał filtr na takie linki. Linki na hotfile do plików wyglądają coś takiego:

http://hotfile.com/dl/NUMEREK/HASH/NAZWA_PLIKU.html[/code]

natomiast te afiliacyjne pewnie mają inny format, ale można w nim wypatrzyć pewną cześć wspólną i ją bym właśnie wsadził do filtra słów i zamienił na *** i po problemie :)

Vader    136

Witam.

No tak,ale sam zapodaje tez takie linki,bo jak cos uploaduje to robie to na 3 servery,a sa userzy co sie rejestruja przez proxy i daja tylko linki na hotfile...

Spanner    4247

ale to są linki bezpośrednio do pobierania plików, czy jakieś w stylu załóż konto z mojego polecenia? Na to też jest obejście. Jeśli w filtrze słów nie masz jakiś innych słów czy coś to możesz wybranym grupom ustawić "Może omijać filtr słów" i po problemie :)

Vader    136

Witam.

No fakt,jest to jakies rozwiazanie... potestuje.

Dziekuje za podpowiedz.

PZd.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.