Skocz do zawartości
  • 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kombajn

Ostatnio on-line na liście grup.

Pytanie

Nie mogę sobie poradzić z dodaniem "ostatnio on-line"  w bicie member_list_show

Albo nic nie ma albo wyświetla tylko "--"

Próbowałem z:

<span class='desc lighter'>{$this->lang->words['m_last_active']} {$member['_last_active']}</span>

{$member['_last_active']}

{parse date="$member['_last_active']

Przy tym ostatnim wyświetla właśnie "--"

Co robię nie tak?

8 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

{parse date="$member['last_activity']" format="short"}

np. coś takiego daj

• Like 1

• 0

rozumiem, to data ostatniej aktywności użytkownika jest w 'last_activity' a nie '_lasr_active' :) Ewentualnie w _last_active możesz mieć jakąś sparsowaną już datę albo coś

• 0

Ja to brałem z bita profilu "profileModern" i tam to wygląda tak:

<span class='desc lighter'>{$this->lang->words['m_last_active']} {$member['_last_active']}</span> 

Niestety to nie działa a dodanie {$member['last_activity']} daje datę "surową" i nic z niej nie ma.

A to _last_activity już nie wiem skąd przekopiowałem.

Próbowałem z {parse, ale jest błąd, biała strona bo nie wiem jak to ma być napisane.

<div class='left desc line_height clearfix' style='margin-top: 5px;'>
									<span class='left' style='min-width: 110px; padding-right: 10px;'>{IPSMember::makeNameFormatted( $member['group'], $member['member_group_id'] )}<br>{$member[ 'title' ]}</span>
<span class='left' style='min-width: 170px; padding-right: 10px;'><span class='desc lighter'>{$this->lang->words['member_joined']}:</span> {parse date="$member['joined']" format="joined"}</span><span class='left'><if test="filterViews:|:$this->request['sort_key'] == 'members_profile_views'">{parse format_number="$member['members_profile_views']"} {$this->lang->words['m_views']}<else />{parse format_number="$member['posts']"} {$this->lang->words['member_posts']}</if></span>

</div>

• 0

Heh, dzięki :)

Ja dawałem takie coś: {parse date="$member['last_activity']"} i kończyło się to białą stroną :/

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.