Skocz do zawartości
  • 0
Zaloguj się, aby obserwować  
wizz

Waga produktu - drugi raz to samo

Pytanie

Jak już wcześniej w poprzednim temacie poruszałem ten problem i jakoś przeszło z kropka to obecnie nic nie pomaga.

Nie mogę w edycji pakietu wpisać wagi w formie x.xx czy x,xx za każdym razem waga jest zerowana. Jest zaznaczone "Jest fizycznym elementem?" i nadal nic się nie da zrobić.

Dodam że przed wprowadzeniem zmian zainstalowałem bramkę Przelewy24, pewnie to nie ma nic do rzeczy.

W czym może być problem? 

15 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Bramka nie ma nic wspólnego. Ale to dziwne bo na teście wpisałem sobie wagę 0.35 i mi działa

• 0

Którą masz wersję nexusa? z nim jest dość ciężko bo jest zakodowany więc nawet nie wiem gdzie mogę szukać błędu. Napewno można zerknąć na tabelę ibf_nexus_packages_products i sprawdzić czy pole p_weight jest typu FLOAT

• 0

nexus to - IP.Nexus v1.5.7 (Ioncube) u mnie ta tbela ibf_nexus_packages_products zayzwa się tak nexus_packages_products praktycznie to samo ale nie wiem czy to ma znaczenie czy nie, co do pola to jest to typ float

​masz może jakiś pomysł jak to ogarnąć ? albo co mogę robić źle że takie coś akurat się dzieje?

Edytowano przez wizz

• 0

No to na 1.5.7 też powinno działać. Nazwa tabeli jest ok, po prostu nie masz takiego prefiksu tabeli jak ja mam na devie... Co do błędu to dziwne bo wpisując z kropką powinno działać bez problemowo.

• 0

Próbowałem jeszcze dodać nowy produkt bo myślałem że jako nowy to przejdzie waga itd ale niestety to samo.

czyli co pozostaje pisać do IPB?  

• 0

Raczej tak, bo ja na to nic nie poradzę zbytnio. U mnie działa i na wersji 1.5.7 i na 1.5.8

• 0

A był byś w stanie skleić mi jakoś tak w miarę techniczne po angielsku to zgłoszenie -  przyznaje że dosyć słabo mi sie z IPB dogadywało jak do tej pory. 

• 0

Zapewne karzą Ci najpierw zaktualizować do wersji 1.5.8 ale z tego co widzę to coś w niej jest skopane z wartością dostawy zależną od wagi i poprawili to w 1.5.9, którego jeszcze nie ma :P

• 0

Więc tak:

Zaktualizowałem już do wersji 1.5.9 (jest dostępna).

Efekt jest taki że mogę już zmieniać wagę danego produktu ale tylko na liczby całe, z jakiegoś powodu nie działa format 0.00 czy 0,00 dalej nie wiem w czym problem. 

• 0

Napisałem do suportu badali wstępnie sprawę, kazali sobie podać wszystkie dane dostępowe i sie okazuje że to nie takie proste bo sami puki co nie wiedzą w czym jest problem. Odpisali żebym czekał bo mają mase zgłoszeń - więc czekam ;) jak coś będę wiedział to tutaj napisze może sie komuś przyda co i jak.

• 0

ok, to czekamy :)

edit. faktycznie 1.5.9 już od dawna jest, przecież nawet spolszczenie wydałem :PP

• 0

Dzisiaj na forum została wgrana jakaś poprawka która rozwiązała cały problem, ale co gdzie i jak tego nie wiem bo się ludziska z invision power nie rozpisali, tak czy inaczej nie dało się tego jakoś samemu naprawić. 

• 0

na pewno się nie dało bo nexus jest zakodowany więc sam nic nie zdziałasz :/

ale jak działa to najważniejsze

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.