Skocz do zawartości
  • 0
Zaloguj się, aby obserwować  
FoXxx

Driver Error po przejściu do ACP

Pytanie

Witam mam problem gdy chcę wejśc w acp mam taki komunikat :

mySQL query error: ALTER TABLE ipbupgrade_history ADD upgrade_app varchar(32) NOT NULL default 'core'

SQL error: Powtórzona nazwa kolumny 'upgrade_app'
SQL error code: 1060
Date: Friday 29th November 2013 10:03:55 PM

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Date: Fri, 29 Nov 2013 22:03:55 +0000
 Error: 1060 - Powtórzona nazwa kolumny 'upgrade_app'
 IP Address: 178.42.189.56 - /admin/upgrade/index.php?_acpRedirect=1
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 mySQL query error: ALTER TABLE ipbupgrade_history ADD upgrade_app varchar(32) NOT NULL default 'core'
 .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
 | File                                                                       | Function                                                                      | Line No.          |
 |----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|
 | admin/setup/sources/base/ipsRegistry_setup.php                             | [upgradeLegacy].__construct                                                   | 313               |
 '----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------'

2 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.