Skocz do zawartości
  • 0
Xinum

Organize Subforum

Pytanie

Witam,

Po zainstalowaniu Organize Subforum mam problem, mianowicie nie wyświetlają mi się "+" przy subforach. 

7wOo5qH.png

I nie aktualizuje się kolor, że są nowe posty.

Edytowano przez Xinum

11 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Też tak miałem. Zamiast tego hooka ustawiłem subfora na sztywno (u mnie dwie kolumny) w szablonie i po problemie ;)

• 0

A podałbyś dokładny link do poradnika, którego użyłeś. Bo ich jest masa, a chce sprawdzony przez Ciebie.

• 0

Znajdź w swoim ipb_styles.css

table.ipb_table .subforums {    
margin: 2px 0 3px 5px;    
padding-left: 20px;    
background: url({style_images_url}/subforum_stem.png ) no-repeat left 4px;
}   

table.ipb_table .subforums li.unread { font-weight: bold; } 

Zamień na

margin: 7px 0 3px 0px;

}

table.ipb_table .subforums1 {                                            

width: 50%;                                                      

}

table.ipb_table .subforums2 {                                            

}

table.ipb_table .subforums li{

background: url('{style_images_url}/subforum_nonew.png') no-repeat 0 50%;

padding: 0 15px 0 15px;

margin: 0;

float: left;

}

table.ipb_table .subforums li.unread { font-weight: bold; background-image: url('{style_images_url}/subforum_new.png'); }

I wgraj ikony z paczki z załącznika do .../public/style_images/katalog twojego stylu/

ikony.rar

• 0

A nie lepiej zrobić to samemu.. niż korzystać z jakiejś niedopracowanej modyfikacji ?

• 0

Nie wiem czemu, ale też mi to nie zadziałało...

Podaj adres forum.

Hooka wyłączyłeś?

A nie lepiej zrobić to samemu.. niż korzystać z jakiejś niedopracowanej modyfikacji ?

Czytaj cały temat a nie tylko pierwszy post <_<

• 0

Bo to nie tak się robi.. 

Przejdź do ACP -> Wygląd -> Wybierz skin -> boardIndexTemplate

Znajdź tam: 

<ol class='ipsList_inline ipsType_small subforums' id='subforums_{$forum_data['id']}'>
															<foreach loop="subforums:$forum_data['subforums'] as $__id => $__data">
																<if test="showSubForumsLit:|:$__data[3]"><li class='unread'><else /><li></if>
																	<a href="{parse url="showforum={$__data[0]}" seotitle="{$__data[2]}" template="showforum" base="public"}" title='{parse expression="IPSText::striptags( IPSText::htmlspecialchars($__data[1]) )"}'>{$__data[1]}</a><if test="isNotLast:|: empty($__data[4] )">,</if>
																</li>
															</foreach>
														</ol>

Zamień na: 

<ol class='subforums1'>
                                                                                                <foreach loop="subforums:$forum_data['subforums'] as $__id => $__data">
                                                                                                </ol>
                                                                                                <ol class='subforums'>

<if test="showSubForumsLit:|:$__data[3]"><li class='newposts'><else /><li></if><a href="{parse url="showforum={$__data[0]}" seotitle="{$__data[2]}" template="showforum" base="public"}" title='{$this->lang->words['go_to_forum']}'>{$__data[1]}</a></li>
                                                                                                </foreach>
                                                                                                </ol>

Przejdź do zakładki CSS, następnie ipb_styles.css

Znajdź:

margin: 2px 0 3px 5px;
	padding-left: 20px;
	background: url({style_images_url}/subforum_stem.png ) no-repeat left 4px;
}

i zamień na:

margin-top: 3px; 

}

table.ipb_table .subforums1 { 

}

table.ipb_table .subforums2 { 

}
table.ipb_table .subforums li{
background: url('{style_images_url}/subforum_nonew.png') no-repeat scroll 3px 4px transparent;
font-size: 0.85em;
padding: 0 4px 0 15px;
}

table.ipb_table .subforums li.unread { font-weight: bold; background: url('{style_images_url}/subforum_new.png') no-repeat scroll -1px 0px transparent;color: #4D4D4D;
font-size: 0.85em;
padding: 0 4px 0 16px; }

}
Edytowano przez LegioN

• 0

a ja bym proponowal poszukac tu na forum a nie po raz X pisac o tym samym, juz o tym bylo nie raz

• Like 1

• 0

Czemu twierdzicie, że ta modyfikacja jest niedopracowana? Ja z niej korzystam od kilku miesięcy i nie mam żadnych problemów. Nazwy forów z nowymi tematami/postami podświetlają się (pogrubiona czcionka).

Trzeba tylko dobrze ją skonfigurować, a nie od razu pisać "niedopracowana modyfikacja".

• 0

Nazwy forów z nowymi tematami/postami podświetlają się (pogrubiona czcionka).

Z tego co zauważyłem u mnie to subfora się pogrubiają ale przy innych stylach niż domyślny znika ikona (po edycji)

• 0

@naXe u Ciebie nie ma tych plusików o które chodzi autorowi tematów, temu pokazałem jak to zrobić ręcznie, bez modyfikacji. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.