Skocz do zawartości
Vader

Reklama IPSBeyond.pl

Polecane posty

Vader    136

Witam.

Panowie i panie (o ile sa) mamy tu wspaniale forum,profesjonalny support i zawsze mila atmosfere,wiec trzeba pomyslec jak to forum rozeklamowac????

Ja osobiscie na swoim forum mam banerek IPSBeyond.pl ,ale moze macie pomysly na jakas reklame tego wspanialego forum??

Sugestie mile widziane.

Pozdrawiam

Spanner    4247

Witaj,

jeśli chodzi o mnie to wszędzie, gdzie tylko mogę to reklamuję forum, czy to poprzez sygnaturki na forach, czy jakiś bannerek. W przygotowaniu są jeszcze nowe kreacje bannerowe i kilka dość poważniejszych akcji związanych z samym forum.

Jedynym rozwiązaniem na polepszenie tej sytuacji jest umieszczanie jak największej ilość spolszczeń do wszystkich modyfikacji, które to oferują, spolszczenie pozostałych produktów IPS (tutaj jestem w trakcie tłumaczenia IP.T) i umieścić jakieś darmowe skiny do IP.Board 3, które przyciągnęły by większą publikę, no i co najważniejsze, trzeba ludzi, którzy będą pytać, odpowiadać, pisać jakieś poradniki etc itp itd

...:::Edit:::...

no i zapomniałem o modyfikacjach :)

Duke_    1282

Witaj,

jeśli chodzi o mnie to wszędzie, gdzie tylko mogę to reklamuję forum, czy to poprzez sygnaturki na forach, czy jakiś bannerek. W przygotowaniu są jeszcze nowe kreacje bannerowe i kilka dość poważniejszych akcji związanych z samym forum.

Jedynym rozwiązaniem na polepszenie tej sytuacji jest umieszczanie jak największej ilość spolszczeń do wszystkich modyfikacji, które to oferują, spolszczenie pozostałych produktów IPS (tutaj jestem w trakcie tłumaczenia IP.T) i umieścić jakieś darmowe skiny do IP.Board 3, które przyciągnęły by większą publikę, no i co najważniejsze, trzeba ludzi, którzy będą pytać, odpowiadać, pisać jakieś poradniki etc itp itd

...:::Edit:::...

no i zapomniałem o modyfikacjach :)

z tymi darmowymi skinami to bardzo dobry pomysl, nawet jesli beda to tylko zmiany kolorystyczne do obecnej skorki

Spanner, czy jesli uzylbym Twojego Avataru ale z moim Nickiem na swoim forum to wbrew przepisam czy raczej juz reklama ? ;)

Pozdrawiam

Spanner    4247

Takie coś nie jest dozwolone :) ale jeśli chciałbyś zareklamować forum, to jeśli nie chcesz umieszczać banneru reklamowego zawsze możesz dać poprostu link :) typu

[url=http://www.ipsbeyond.pl]Support IP.Board[/url][/code] lub wersja HTML:
[code]
<a href="http://www.ipsbeyond.pl" title="Support IP.Board">Support IP.Board</a>

Spanner    4247

Podobne są bo ogólnie nie można zabronić użycia znaku IPS, ale można się nie zgodzić na ten sam kolor i ten sam wygląd avataru.

Duke_    1282

i dobrze ze zapytalem bo nie chcialbym byc scigany ;)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.