Skocz do zawartości
  • 0
Mdx

Zamiana klasy w szablonie showCard (?)

Pytanie

W ostatnim poście lekko się machnąłem i zamiast showCard napisałem o szablonie userhoverCard

Chciałbym zamienić klasę w szablonie showCard (tego nie jestem pewny).

Dokłądnie chciałbym by ten element:

owMHJ.jpg

Jak widać odpowiada za to klasa .popupInner h3 (przynajmniej za tło o co najbardziej mi chodzi). Chciałbym żeby element dziedziczył wartości z klasy .maintitle ale nigdzie w szablonie showCard nie mogę znaleźć tego :/

Czy za to odpowiada inny szablon? :)

Gdyby cos było niejasne to wyjaśnię bardziej :D

5 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

PopupInner jest nadawane gdzie indziej. Ale jeśli chcesz, żeby to h3 dziedziczyło po maintitle to daj w showCard zamiast

<h3><a href="{parse url="showuser={$member['member_id']}" seotitle="{$member['members_seo_name']}" template="showuser" base="public"}" class="fn nickname url">{$member['members_display_name']}</a></h3>

daj:

<h3 class="maintitle"><a href="{parse url="showuser={$member['member_id']}" seotitle="{$member['members_seo_name']}" template="showuser" base="public"}" class="fn nickname url">{$member['members_display_name']}</a></h3>
  • Like 1

• 0

Po zmianie niestety dalej "upiera" się przy popupInner :)

agN6w.jpg

• 0

W pliku /public/js/ipb.js znajdź:

this.inner = new Element('div', { 'id': this.id + '_inner' } ).addClassName('popupInner');

i zrób sobie tutaj warunek, że jeśli this.id zawiera hover___member_popup albo jakiś tam fragment to dodaje klasę np. popupInner1 a inaczej niech daje normalną ...

• 0

Na mój rozum (dla którego js to czarna magia :)) ten warunek powinien wyglądać mniej więcej tak?

this.inner = new Element('div', { 'id': this.id + 'hover___member_popup' } ).addClassName('popupInner1');

• 0

Jeśli dasz tak, to we wszystkich tych popupach to będzie. Jeśłi ma być tylko w tym jednym to daj coś takiego:

var regexp = new RegExp( "hover___member_popup" );

if( regexp.test( this.id )
{
this.inner = new Element('div', { 'id': this.id + 'hover___member_popup' } ).addClassName('popupInner1');
}
else
{
this.inner = new Element('div', { 'id': this.id + 'hover___member_popup' } ).addClassName('popupInner');
}
  • Like 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.