Skocz do zawartości
  • 0
Mdx

Problem z dodaniem klasy do colorpickera

Pytanie

Ostatnio rozkminiam działanie colorpickera.

Chciałbym dodać kilka klas aby dziedziczyły kolor z colorpickera ale niezbyt działa :/

W pliku JS znalazłem kod odpowiadający za klasy:

var customElements = "body, .customcolor, .maintitle, #branding, .col_c_icon img, #board_stats .value, #secondary_navigation, .topic_buttons li a, .pagination .pages li.active, #primary_extra_menucontent, #more_apps_menucontent, .post_block h3, .ipsButton, .f_icon, .bar, .ipsSideBlock h3, .general_box h3, #user_bar, #footer_utilities, .statistics_head, .ipbfs_titlebox, .content_border, .mini_pagination a, #more_topics, .ipsButton_secondary, .bbc_spoiler_show, .user_controls li a, .pagination .page a, .pagination .back a, .pagination .forward a, .post_controls, .author_info, #vnc_filter_popup_close, fieldset.submit, p.submit, .ipsForm_submit, .poll_question h4, .ipsVerticalTabbed_tabs li";
    var customText = ".post_controls a";

Kiedy dodam klasę np. .popupInner h3 to nie zmiania się w tej klasie nic (i tak z każdą klasą). Tło z elementu jest usunięte.

Ktoś wie w czym leży problem? smile.png

5 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

W pierwszej kolejności ja bym sprawdził, czy w ogóle tym elementom, które są zdefiniowane w tych zmiennych nadawana jest odpowiednia klasa.

Ale problem zapewne leży w tym, że okienko popupInner jest doczytywane ajaksem zazwyczaj w związku z tym colorpicker już dawno nałożył swoje klasy itp. Trzeba wtedy jeszcze raz wywołać colorpickera po wyświetleniu popup'u

• Like 1

• 0

Ale problem zapewne leży w tym, że okienko popupInner jest doczytywane ajaksem zazwyczaj w związku z tym colorpicker już dawno nałożył swoje klasy itp. Trzeba wtedy jeszcze raz wywołać colorpickera po wyświetleniu popup'u

A jak to zrobić? :)

Colorpicker jest ogólnie dodany tylko do globalTemplate

• 0

Tutaj pojawia się problem bo trzeba by przerabiać globalne funkcje albo napisać jakiś trigger, że jeśli pojawi się w źródle strony popupInner i nie posiada on klasy X to dodaj ją, czy coś takiego

• 0

No to trochę zbyt dużo zabawy :)

A tak sobie myślę że np. w userhovercard (po najechaniu na nazwę usera) zmienić nagłówek na maintitle ale w tym problem że nigdzie tam nie znalazłem dziedziczenia z klasy popupInner h3. Czy jest jakiś szablon który za to odpowiada? :)

PS. Nie wiem czy nie zakładać nowego tematu do tego dlatego w razie czego to proszę o zamknięcie tego tematu ;)

• 0

Nie bardzo rozumiem :) ale jeśli to inny problem to załóż najlepiej nowy temat

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.