Skocz do zawartości
  • 0
Gruffi

[Szukam] Facebook Like

Pytanie

Cześć mógłby mi ktoś pomóc? Szukam modyfikacji lub jak zrobić na forum takie okienko "Facebook Like" A dokładniej jak wchodzę na forum na środku wyskakuje ramka z facebook'iem do polubienia. Wie ktoś jak to zrobić? Prosił bym o dokładne opisanie jak wgrać itp. Dziękuję pozdrawiam.

3 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Chciałbym jeszcze zapytać tutaj żeby nie tworzyć nowego tematu. Jak ustawić na forum tak aby usuwało zliczenie tematów/postów po usunięciu tematu lub postów chodzi mi dokładnie o to: 11png_naawpww.png

Jeżeli usunę kogoś post czy temat aby stąd też się usuwało.. Jak to zrobić?

• 0

To pierwsze to jakaś samoróbka pewnie, ale wróżką nie jestem aby wiedzieć o co dokładnie chodzi.

Przydałby się link.

IPB nie ma takiej funkcjonalności jak SMF i raczej mieć nie będzie bo to wiązałoby się z edycją plików.

• Like 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Versusx3

Zobacz plik 4umGames.pl - GreenSkin
      Ładny i przejrzysty skin o zielonym kolorze. Nadaje się pod fora wielotematyczne.
      Dodający Versusx3 Dodano 03.05.2015 Kategoria Skiny Wersja forum  
    • Przez Versusx3
      Ładny i przejrzysty skin o zielonym kolorze. Nadaje się pod fora wielotematyczne.
    • Przez Versusx3

Witaj użytkowniku tego forum!
      Mam zaszczyt zaprosić Cię na forum gameing'owe - jedyne w Swoim rodzaju!
      Jestem świadomy tego, że wiele osób twierdzi "po co znowu forum o grach", ale z doświadczonym team'em mamy wielki zapał do tego, wiemy co robimy i obiecujemy wam, że to forum na dłuższą metę!
      Co możesz u nas znaleźć?
      - Wiele nowości,
      - miejsce dla stream'owiczów, 
      - przyjerzystą, autorską szatę graficzną miłą dla oka,
      - doświadczoną ekipę z długim stażem,
      - działy gier,
      - obstawy meczów e-sportu np. CS:GO, lol, dota2.
      - Recenzje, ciekawostki, zapowiedzi i premiery gier,
      - masę konkursów w miarę możliwości oraz wspaniałe nagrody!
      Obserwuje nas również na:
      Facebook'u:

Jesteś ciekawe projektu? Nie czekaj! Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco!
      Startujemy już wkrótce!
      Ps. Jesteśmy otwarci na współpracę, można się skontaktować na gg: 32457105
      pozdrawiamy,

Ps: Dołącz również do wydarzenia na facebook'u o starcie forum! Uodstępnij, polub, daj znać innym znajomym! Im nas więcej, tym lepiej! :)
    • Przez Mpowerek
      Chcialbym zaokrąglić rogi tak jak jest na ssie, poproszę w miarę dokladną instrukcję.

oraz te na samym dole forum, wiadomo.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.