Skocz do zawartości
  • 0
Profess

Integracja rejestracji i kont użytkownika CMS i IPBoard.

Pytanie

Dzień dobry,

chciałbym zintegrować rejestrację / logowanie oraz konta uzytkownika komercyjnego CMS-a i forum IPBoard, w taki sposób aby była możliwość wspólnej rejestracji i logowania do jednego konta, z którego można by korzystać jednocześnie w serwisie i na forum.

Ważne jest dla mnie aby było to możliwie najbardziej użyteczne i najprostsze dla user'ów i aby nie ingrować w silnik IPBoard lub CMS-a. Nie znalazłem na forum takiego wątku...

Czy ktoś może się podzielić doświadczeniem, jak to najprościej rozwiązać ?

7 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Najprostszy będzie IPS Connect:

http://www.invisionpower.com/support/guides/_/advanced-and-developers/integration/ips-connect-r27

• 0

Dla osoby która szuka prostych rozwiązań polecam to co kolega wyżej czyli IPS Connect :). Pozdrawiam

• 0

Dla osoby która szuka prostych rozwiązań polecam to co kolega wyżej czyli IPS Connect :). Pozdrawiam

Najprostszy będzie IPS Connect:

http://www.invisionpower.com/support/guides/_/advanced-and-developers/integration/ips-connect-r27

Dziękuję za podpowiedzi. Mam jednak jeszcze pytanie, czy w przypadku wersji 4.0 mogą być jakieś problemy z takim połączeniem.. ? Zamierzam zintegrować się z 4.0. Nowa wersja ma mieć sporo zmian, pytanie czy w tej kwestii wszystko będzie działało tak jak obecnie.. ??

• 0

czy będzie działało tak jak teraz to Ci nie odpowiem bo nie wiadomo. Ale integracja będzie polegać na tej samej zasadzie na pewno. Mogą być różnice co do wykorzystywania przestrzeni nazw itp

• Like 1

• 0

Dzięki, w takim razie byłoby ok. tyle, że dziś dostałem od programistów informację, że - aplikacja IPS Connect służy jednie do łączenia i ustalania wspólnego połączenia pomiędzy Apps firmy IPS, czyli np. pomiędzy forum IP.Board a IP.Blog. Nie możemy jej wykorzystać do połączenia z naszym systemem, ponieważ nie jest ona kompatybilna z naszymi modułami.

Czyli może najprostszy ale nie dla połączenia dwóch osobnych bytów informatycznych... Ktoś ma jeszcze jakiś pomyśł .. ?

• 0

To jakieś bzdury :) IPS Connect służy do połączenia IP.Board z dowolną stroną opartą na dowolnym rozwiązaniu wordpress, joomla, dedykowany itp.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.