Skocz do zawartości
  • 0
JakubSochalec

Poszukuje Formatowanie nicków

Pytanie

Witam , przypomniałem sobię pewną rzecz.

Kiedyś na forum zastosowałem pełne formatowanie nicków w SB Tzn.

Po kliknięciu na "@" Pokazoywało się " @ i po wysłaniu wiadomości nick użytkownika którego wywołałem miał kolor i reszte formatowania grupy. Dzisiaj nie mogę sobie przypomnieć jak to zrobiłem . Mogę liczyć na waszą pomoc ? :)

3 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Jakbyś to opisał na forum wtedy jak to zrobiłeś, to było by lepiej :)

• Like 1

• 0

Właściwie to sam nie wiem.. Wiem że zainstalowałem hook : " (TB) Group Format 4.1.1 " I coś zmieniłem w ustawieniach sb. i działało . A teraz nie pamiętam ;x. Wiem że po kliknięciu "@" Pokazywało się "@[ member = NICK ]" i działało a teraz nie wiem.

• 0

Otworz: ACP > Wygląd > Wygląd > Style i szablony > (wybierz styl) > skin_shoutbox > shout_row

Dla wersji 1.3.x

Znajdź:

<a href="#" class="at_member" data-store="{$d['members_at_name']}" title="{$this->lang->words['insert_name']}">@</a>

Zamień na:

<a href="#" class="at_member" data-store="[member={$d['members_at_name']}]" title="{$this->lang->words['insert_name']}">@</a>

Dla wersji 1.4.x:

Znajdź:

<a href="#" class="at_member" data-store="{$d['members_display_name']}" title="{$this->lang->words['insert_name']}">@</a>&nbsp;

Zamień na:

<a href="#" class="at_member" data-store="[member={$d['members_display_name']}]" title="{$this->lang->words['insert_name']}">@</a>&nbsp;

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.