Skocz do zawartości
radario

Zobacz nowe posty

Polecane posty

Witam

Od dłuższego czasu borykamy się z problemem wlaśnie tej opcji. Po kliknięciu linka "Zobacz nowe posty" otrzymujemy komunikat

Wiadomość forum

Przepraszamy, wystąpił błąd.....blablabla

Napotkane błędy:

Nie odnaleziono żadnych wyników. Spróbuj rozszerzyć kryteria szukania. Jeśli szukasz nowych postów od twojej ostatniej wizyty możliwe, że takich nie ma.

jak się do tego zabrać?

hmm, w sumie pierwszy raz spotykam się z takim błędem, masz ustawione dobrze cookie ??

kiedyś soc przy nich mieszałem bowiem były problemy z zapamiętywaniem logowania i zrobiłem że było dobrze, ale coś ktoś znów porobił i nadal są problemy z zapamiętywaniem logowania ( trzeba się zawsze zalogować po przeładowaniu przeglądarki) to i może coś w ciastkach pozmieniał......

Dobrze czyli jak?

ps..miałem trochę przerwy w administrowaniu ipb i się pozapominało :(

wejdź do ACP -> TOOLS & SETTINGS -> Cookies

tam ustaw sobie tak:

Cookie Domain i Cookie Path te pola pozostaw puste

Cookie Name Prefix w to pole wpisz jakąś unikalną nazwę np nazwaforum pisane bez żadnych spacji itp

i na samym końcu zaznacz opcję Create a stronghold auto-log in cookie? ustawiając Yes.

Opisana metoda działa na 99,99% for dobrze

Witam nie będę otwierał nowego tematu bo sprawa jest prawie podobna :)

Mam problem z opcją zobacz nowe posty.

Kwestia tego że nie wiadomo ile by było napisane nowych postów to po kliknięciu zobacz nowe posty wyświetla tylko jeden napisany post a nie wszystkie nowe.

Proszę o radę

Z poważaniem

Cichy

a ustawiłeś sobie cookie zgodnie z powyższą wypowiedzią ??

a ustawiłeś sobie cookie zgodnie z powyższą wypowiedzią ??

Wpisalem w tym miejscu adres forum bo jak otwarłem to nic nie było wpisane.

Czy źle zrobiłem i miałem wpisać wszystkie po kolei nazw forum typu newswiadomoscitelefony ?

edit:

Wpisałem tam kategorie i fora ale nadal to samo wyrywa jakiś jeden post z wszystkich i go wyświetla :(

Edytowano przez cichy

w Ustawieniach cookie

wejdź do ACP -> TOOLS & SETTINGS -> Cookies

Cookie Domain i Cookie Path te pola pozostaw puste

Cookie Name Prefix w to pole wpisz jakąś unikalną nazwę np nazwaforum pisane bez żadnych spacji itp

i na samym końcu zaznacz opcję Create a stronghold auto-log in cookie? ustawiając Yes.

Opisana metoda działa na 99,99% for dobrze

w Ustawieniach cookie

Mam tak zrobione

Cookie Name Prefix - nowościtelefonymuzykatesty itp..

Create a stronghold auto-log in cookie? ustawiając Yes.

tak mam

I nadal nic z tego a nawet dzieje się tak że jak mam tak ustawione i klikne np. odśwież to mnie wyloguje ze strony. :( juz mi ręce opadają od tego

Pozdrawiam

na jakim serwerze masz forum ?? czy masz najnowszą aktualną wersje ?? czy instalowałeś jakieś mody ? jeśli tak to jakie

na jakim serwerze masz forum ?? czy masz najnowszą aktualną wersje ?? czy instalowałeś jakieś mody ? jeśli tak to jakie

na serwerze mam webd.pl wersja jest 2.3.5 a modów jest parę (thx adw, shoutbox,panel usera, top 5 stats, time spend, i chyba jeszcze jakies zwykle) doinstalowałem również moda do nowych postów co po kliknięciu jest opcja wybrania czy całe forum czy dany dział ale i to nie pomogło :(

prawdę powiedziawszy to jest mi ciężko stwierdzić co jest tego przyczyną. Jeśli chcesz mogę to obadać i spróbować naprawić, oczywiście nieodpłatnie, ale potrzebuję od Ciebie danych do forum, na razie tylko adres/login i hasło admina oraz namiary na Ciebie (GG) w celu szybkiego kontaktu. Jeśli się zgodzisz na coś takiego to prześlij mi na PW te informacje, to jak wrócę do domu to zerknę na to i spróbuje naprawić. Bo skoro wylogowuje Cię ze strony to dlatego też nie pamięta ustawień co do "Pokaż nieprzeczytane posty"

Problem rozwiązany. Nie był on związany z cookie, a z błędem podczas wklejania kodu jednej z modyfikacji.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.