Skocz do zawartości
Profess

Integracja Disqus z IPBoard.

Polecane posty

Dzień dobry,

czy ktoś próbował zintegrować system komentarzy Disqus z forum IPBoard ..? Chcodzi o mozliwość np. tworzenia nowych tematów na forum na podstawie komentarzy zamieszczanych pod artykułem w częsci portalowej.. ? Albo zintegrowania możliwości wartosciowania wypowiedzi zarówno przy komentowaniu za pomocą Disqus jaki i na forum IPB do jjednego konta ? 

A może ktoś próbował zintegrować inny system komentowania z IPB ? Proszę o wskazówki lub doswiadczenia w tym względzie.

Pozdrawiam serdecznie.

W sumie to nie próbowałem, ale nie wygląda to na jakieś mega skomplikowane choć pewnych rzeczy może się okazać, że nie da się zrobić

Dzięki za odpowiedź. No właśnie nie wiem czy jest to w ogóle możliwe, ponieważ Disqus utrzymuje wszystkie komentarze na swoim serwerze, więc tworzenie z nich w sposób automatyczny tematów na forum IPB wydaje mi się skomplikowane. 

Zapytałem jednak o to bo na jednym anglojęzycznym forum znalazłem taki temat, którego jednak nikt nie pociągnął dalej. Ze względu na dużą popularnośc zarfowno IPB jak i Disqus'a takie rozwiązanie byłoby bardzo ciekawe.

A może ktoś zechce się podzielić swoimi doświadczeniami, czy w portalach blogach itd używcie własnych systemów komentarzy, a może jest jakaś opcja wykorzystania w tym celi IPContent lub innego modułu.. ?

Na kilku forach moi klienci używają IP.C i komentarze do wpisów są jako tematy na forum

Według mnie IP.C będzie najlepszym rozwiązaniem, jakieś integrowanie według mnie jest zbyteczne..

Dziekuję za odpowiedzi ale nie wspokmniałem tutaj, że mój serwis jest oparty o komercyjny CMS, w związku z tym, ppodjąłem decyzję o uruchomieniu własnego systemu komentarzy.

A czy ktoś próbował połączyć system nadawania wartościowych wypowiedzi w serwisie, z takim samym systemem na forum IPB .?

Ja kiedyś próbowałem, ale nikomu to jakoś nie przypadło do gustu..

Rozumiem, że się nie sprawdziło ale udało Ci się połączyć wartościowanie odpowiedzi w swoim serwisie i na forum IPB ..? Jeśli dobrze zrozumiałem, to czy

to czy jest to skomplikowana integracja..?

U mnie może się sprawdzić, ponieważ przeewiduję sporo hejterów, a dodawać komentarze będą mogli jedynie zalogowani użytkownicy. Chciałbym aby nadawać plusa za wartościową wypowiedź mogli tylko Ci, którzy posiadają równy lub wyższy poziom wiarygodności niż osoba, która oceniają

Orientujesz się czy można tak ustawić system nadawania plusów za wypowiedzi .. ?  

Trochę zabawy by z tym było :), ale dla osoby która co nie co wie.. Nie ma z tym problemu. Tak udało mi się :)

• Like 1

Czyli jest to do zrobienia, a czy orientujesz się jak wygląda sprawa nadawania plusów, w takiej formie jak zapytałem w drugiej części pytania ?

Można by zrobić nadawanie plusów od x postów, jeżeli chodzi o wiarygodność.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.