Skocz do zawartości
  • 0
Roki506

Modernizacja procesu rejestraci

Pytanie

Witam,

mógłby ktoś pomóc mi z określeniem lokalizacji plików odpowiedzialnych za rejestrację? Chciałbym dodać parę zapytań, żeby zintegrować 2 systemy.

Z góry dzięki za pomoc :)

5 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

No dobra, ale potrzebuje raptem 2 czy 3 zmienne wprowadzane podczas rejestracji. Tak więc gdybyś mógł mi pomóc i podać lokalizacje plików z zapytaniami sql, to byłbym wdzięczny :)

• 0

To możesz też osiągnąć przez moduł synchronizacji... ale jak chcesz: /admin/applications/core/modules_public/global/register.php

• 0

Przeglądałem ten plik, jednakże jest to duża ilość kodu i póki co nie jestem w stanie tego ogarnąć. Co do IPS Connect, to nie wiem czy się nada. Opisze może trochę ten system, może będziesz w stanie mi bardziej doradzić.

Otoż mam gotową bazę danych jednego serwisu oraz bazę IPB. Chcąc nie bawić się w 2 rejestracje, bo obie bazy mają oddzielne formularze (inne nazwy w struktorze bazy, inne kodowanie hasła), chce poprzez rejestracje IPB wysłać zapytania z tymi samymi danymi do 2 bazy, aby ten proces usprawnić (jednocześnie uniemożliwiając rejestracje przez stary skrypt tej 1 bazy), tak samo przy zmianie maila czy hasła do konta, aby wszystko było w obu przypadkach takie samo.

Spanner, byłbyś w stanie doradzić co w takim przypadku będzie najlepszym rozwiązaniem?

Pokryć muszą mi się 3 rzeczy z IPB oraz 1 muszę dopisać do procesu:

login, email, hasło oraz muszę dodać pozycję 'numer telefonu' tylko dla bazy tamtego skryptu.

Z góry dzięki za pomoc

• 0

Najlepszy będzie IPSConnect, bo możesz dać rejestrację na forum, a jak użytkownik będzie się logować na portalu (pierwszy raz) to jego dane zostaną zaciągnięte do bazy portalu. Struktura nie ma tu nic wspólnego, bo sam sobie okodowywujesz jaka tabela co i jak :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.