Skocz do zawartości
Spanner

Walka ze spamem na forum

Polecane posty

Dziś upubliczniłem nowy dodatek: http://community.invisionpower.com/files/file/6767-block-disposable-email-subscribers/, który powstał na zlecenie block-disposable-email.com. Dodatek pomaga zwalczać spamerskie rejestracje na naszym forum tak więc polecam :)

200 zapytań = 200 rejestracji, później widzę trzeba pakiety.

Nasze forum przyjmuje więcej userów (ludzie, spamboty banuję na starcie), co się stanie gdy nie będę miał pakietu i przekroczę 200 darmowych zapytań?

Hook przestanie działać? Zablokuje rejestracje?

jeśli dobrze pamiętam po wyczerpaniu kredytów serwis zawsze będzie Ci zwracał że adres email jest OK

• Like 2

Wyczytałem, że http://deafilter.com/ jest free, nie trzeba płacić za kredyty dodatkowe.

Wydaj też hooka :p

Edit: Po pierwszych 5 godzinach straciłem 18 z 200 kredytów, heh, starczy tego na 2-3dni :p

Lipa :] Nie wiem jak to działa, ale rejestracji mam dziennie 10-20 max, posiadamy niewielkie forum.

Skąd nawaliło się więc 18 rejestracji znikąd? ;)

Edytowano przez Kombajn

Adres email jest sprawdzany 2 etapowo. Raz podczas wpisania ajaksem a drugi raz podczas zakładania konta :)

Mogę napisać hook ale narazie nie mam kiedy :)

Your credits at www.block-disposable-email.com are running low. Only 43 queries are left at the moment

Appka fajna, ale dla nie mających chyba co robić z kasą, dziś dopiero trzeci a już poszło ponad 150 kredytów :D

Może i fajne to jest ale i kosztowne.

Na dłuższą metę nie wchodziłbym w to bo to dodatkowe wydatki nawet przy takich stawkach ;/

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez ErnestM
      Witam, jak pozbyc sie spamerow? chodzi o automatyczne rejestracje i zasmiecanie formu linkami i tematami. Jaka dodatkowa weryfikacje mozna wprowadzic i gdzie moge znalezc informacje na ten temat?
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.