Skocz do zawartości
  • 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Karol96

Polonizacja, linia z informacjami itp.

Pytanie

Witam.

Jak spolszczyć nazwy miesięcy na forum jak i w shoutboxie? Szperam kilka ładnych godzin po forach i jakoś nie widzę rozwiązania.

Czy jest możliwe dodanie nad sb lub np w wybranym przez siebie miejscu lednej lub wielu linii z własnymi informacjami ?

Proszę o wyrozumiałość gdyż zaczynam dopiero przygodę z IPB :)

5 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

I jeszcze jak silnik IPB wraz z SB zachowuje się na serwerze? Tzn mocno obciąża serwer czy nie? Bo jak mam jeszcze forum na smf to przeciążenia są ogromne i przechodzić będę na IPB :)

• 0

A wystarczyło użyć wyszukiwarki i mieć na tacy w 10 sekund, zaoszczędzilbyś te kilka godzin.

IPB bardzo obciąża bo to klocek. Po upgrade do IPB3 musiałem dedyka zmienić bo zarżnął maszynę, ale to wszystko zależy jaki ruch jest na forum.

http://www.ipsbeyond.pl/topic/997-pobieranie-dat-z-serwera/?hl=%2Bpolskie+%2Bdaty

• 0

Ja mam wykupiony pakiey Biznes-1 na unixstorm.org. jak myślicie da radę z forum i sb bez ogromnych obciążeń? Limit dzienny to 120cp a na obecnym smf z sb mam czasem ponad 160 i szukam czegoś lżejszego :)

• 0

Ilu użytkowników na forum.. Ja na swoim miałem ~300 userów. Forum stało na Biznes-1 na Unixie i dawałem radę bez obciążeń ;).

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.