Skocz do zawartości
  • 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kombajn

Dopisek widoczny w chmurce i na liście.

Pytanie

Chciałbym aby było widać dopiski do nicka/tytuł usera na liscie userów TUTAJ  oraz w dymku, który wyskakuje po najechaniu na nick.

Idzie to jakoś ogarnąć?

7 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

musisz w skinach dodać po prostu

{$zmienna[ 'title' ]}

gdzie $zmienna to w danym bicie szablonu tablica z danymi usera

• Like 1

• 0

Chodzi Ci o to co Ty masz: "Umie pomóc", żeby było widać? Dać się da, ale trzeba to jakimś hookiem, chyba, że chcesz edytować skin ręcznie :)

• 0

Tak, dokładnie takie coś aby było widać w tych dwóch miejscach.

Kurde, mam z 12 skinów. W sumie 10 to taki kicz z IPS, no, ale są i edycja wszystkich pewnie trochę by zajęła. Chyba, ze zmian nie ma wiele to mogę ciupać :D

A gdybyś hook chciał napisać to chętnie nawet kupię, publiczny to drogi nie będzie :)

• 0

Rewelka. Dodałem do <dd> "<br>{$member[ 'title' ]}" i całkiem przyjemnie to wygląda pod rangą, ale do listy rang nie mam pojęcia jak dodać, tzn nie potrafię znaleźć odpowiedniego bitu.

http://www.ipsbeyond.pl/index.php?app=members&section=view&module=list&filter=3

• 0

Hehehe, właśnie miałem pisać, że już znalazłem i pytanie nieaktualne :)

<span class='left' style='min-width: 110px; padding-right: 10px;'>{IPSMember::makeNameFormatted( $member['group'], $member['member_group_id'] )}<br>{$member[ 'title' ]}</span><span class='left' style='min-width: 170px; padding-right: 10px;'><span class='desc lighter'>{$this->lang->words['member_joined']}:</span> {parse date="$member['joined']" format="joined"}</span><span class='left'><if test="filterViews:|:$this->request['sort_key'] == 'members_profile_views'">{parse format_number="$member['members_profile_views']"} {$this->lang->words['m_views']}<else />{parse format_number="$member['posts']"} {$this->lang->words['member_posts']}</if></span>

Takie coś i gitara to wygląda pod rangą.

a popup w bicie showCard.

Dzięki za pomoc.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.