Skocz do zawartości
  • 0
monster1777

Shoutbox na mojej osobnej stronie

Pytanie

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakaś możliwość zintegrowania Shoutboxa z moją własną stroną. Chodzi o wyświetlenie go oraz możliwość pisania.

Przez własną stronę mam oczywiście na myśli mój własny skrypt, który jak na ten czas używa IPBWI (IPB Website Integration).

Moje pytanie jest takie - czy wystarczy z bazy danych SQL wyciągnąć wpisy, umieścić je na stronie i dodać pole tekstowe do dodawania wpisów, również poprzez zapytanie do SQL? Czy może jest na to inny sposób? Chciałbym również oczywiście posiadać funkcję "odświeżania" tego shoutboxa.

Proszę o odpowiedź.

6 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Można tak jak piszesz, albo stworzyć instancję shoutboxa i wtedy powinno działać wszystko samo czynnie

• 0

A znasz może lepsze?

Możesz naprowadzić mnie trochę bardziej na to "stworzenie nowej instancji Shoutboxa"? Chodzi o podpięcie JS i PHP od SB pod moją stronę tak?

Wystarczy mi powiedzieć, co mam mniej więcej zrobić - z jakich plików skorzystać i jaki ogólnie jest sposób na wprowadzenie dość optymalnego rozwiązania. Z kodem poradzę sobie sam.

Edytowano przez monster1777

• 0

Tworzysz nowy obiekt klasy /hooks/shoutboxGlobalShoutbox_XXX.php

zapewne dodać bibliotekę prototype i pewnie będzie śmigać :)

• 0

Ok, zobaczę co da się wykminić. Jeżeli będę miał problemy - napiszę o tym. Jeżeli dam radę to zrobić, udostępnie kod (chyba, że będzie to coś bardzo prostego do zrobienia).

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.