Skocz do zawartości
  • 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kombajn

Cofnięcie walidacji

Pytanie

Jak skutecznie cofnąć walidację konta?

Po zmianie rangi w ACP na Validating ranga ta wchodzi, userowi pojawia się na głównej link "Wyślij ponownie" (chodzi o mail aktywacyjny), ale kliknięcie tam powoduje error bo taki user nie trafia na listę niepotwierdzonych kont przez co system go nie znajduje.

dBJg3Zw.png

Chcę zmusić kilku userów do wprowadzenia poprawnego maila na forum bez większych konsekwencji dla nich typu warn czy del konta. (wraca mi sporo zwrotek na skrzynkę typu mail nie istnieje, gdy user dostaje powiadomienie np o nowym PM co przy moim ruchu na forum powoduje często zaspamowanie skrzynki), prośba w mass PM została przez część userów olana, karać nie chcę bo nie tędy droga.

Może to pomysł na zlecenie appki? :D

Edytowano przez Kombajn

5 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Musisz dodać jeszcze wpis w tabeli ibf_members_partial

czyli:

INSERT INTO ibf_members_partial (partial_member_id, partial_date, partial_email_ok) VALUES (ID_UZYTKOWNIKA, AKTUALNY_TIMESTAMP, CZY_JEST_TO_ADRES_EMAIL);

CZY_JEST_TO_ADRES_EMAIL chodzi o to, że czasem podczas rejestracji pojawiają się użytkownicy z adresem np. @1234567889 wtedy to pole ma wartość 0, jeśli adres email ma prawidłowy format to wartość 1

• Like 1

• 0

Czyli rozumiem, że ręcznie trzeba zmienić na validating i ręcznie dodatkowo każdemu w tabeli dodać taki wpis?

Ups... Za dużo roboty, szkoda, że IPB samo w sobie nie rozwiązuje tego problemu :/

• 0

nie rozwiązuje, bo sama zmiana grupy jeszcze nie oznacza, że chcesz cofnąć walidacje :) ale takie zapytanie to nie problem, bo tylko ID usera musisz podstawić a reszta jest stała

• Like 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.