Skocz do zawartości
  • 0
marcc

Zgłaszanie posta/ tematu

Pytanie

Tak kombinuję jak podejść do tematu by można było załatwić pewną sprawę: 

Zgłaszanie postu - w czym rzecz - mod klika jak w szablony lub podobnie i teraz nie wiem, albo cały temat wyświetlany jest konkretnemu userowi ( z uprawnieniami ) lub przenosi / kopiuje post to jakiegoś działu. 

Generalnie chodzi o to, że temat jest obszerny z różnych dziedzin i chcę by jednym aspektem problemu zajął się konkretny człek który go nie obserwuje.

Da radę to jakoś zrobić ?  

6 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Przeczytałem to kilka razy, ale niewiele rozumiem o co Ci chodzi.

Raportowany post/temat trafia do Centrum Raportu w panelu moderatora i tam trzeba go rozpatrzyć.

• 0

Translate na polski 

Istnieje jakaś grupa  na forum nazwijmy Mod2, która się zajmuje np rozwiązywaniem problemów z jquery ( bo się na tym znają bardzo dobrze). 

User zakłada temat w dziale "ogólnym" z problemem w szerokim zakresie. 

W trakcie dyskusji wychodzi, że ma coś uwalone ( zły kod etc ) związany z jquery. Ja jako, że się na tym nie znam chcę aby tym zajął się Mod2. Zgłaszam taki post np #12. ( zgłoszenia widzi tylko grupa Mod2). 

Ogólnie biorąc to czy jest możliwość "zdublowania " Centrum raportów z przypisaniem grup?

• 0

Możesz przydzielić danej grupie lub pojedynczym userom moderacje danego działu i wtedy powinni widzieć raporty z niego.

• 0

To wiem i tak jest ale chciałbym dodatkowo by te "raporty" widziała tylko jedna grupa, by nie mieszać raportów "pomocowych " z "nieregulaminowymi" . 

• 0

No to takiej możliwości nie ma. Jeżeli masz konkretny plan to możesz zlecić Spannerowi napisanie takiej aplikacji dla Ciebie i chyba tylko dla Ciebie bo wątpię aby się przydała innym.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.