Skocz do zawartości
  • 0
marcin1465

Problem z panelem "southcentral"

Pytanie

Witam.

Wgrałem panel serwera sa-mp "southcentral" i gdy wchodzę np. do ustawień użytkownika wywala mi taki bląd :

Fatal error: Cannot redeclare class usercpForms_southcentral in C:\xampp\htdocs\forum\admin\applications\forums\extensions\usercpForms.php on line 9

Linijka :

class usercpForms_southcentral extends public_core_usercp_manualResolver implements interface_usercp

Wiem o co tutaj chodzi. W class usercpForms_southcentral jest wpisane na końcu southcentral, nie mam pojęcia co tam wpisać, podejrzewam, że chodzi o nazwę stylu lecz dokładnie nie wiem jaka ona jest.

Korzystam z domyślnego stylu.

Proszę o pomoc.

13 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Nie,

błąd mówi że masz 2 klasy o nazwie usercpForms_southcentral

• 0

Z panelem ustawień sobie poradziłem.

Teraz gdy wchodzę w kartę gracza jest :

Fatal error: Call to a member function profile_card() on a non-object in C:\xampp\htdocs\forum2\admin\applications\forums\extensions\profileTabs\gameCard.php on line 41

return $this->registry->getClass('output')->getTemplate('southcentral')->profile_card($member, $chars, $logs);

• 0

Musisz ponownie zaimportować szablony dla tej aplikacji. W ACP -> Skiny & Języki -> narzędzia szablonów trzeba zaimportować szablon dla tej aplikacji wraz z css, a później przebudować cache skinu i będzie działać.

• 0

Problem w tym, że nie ma stylu do tego panelu. Podejrzewam, że trzeba tam wpisać nazwę swojego stylu, lecz nie wiem jaka to ma być. Korzystam aktualnie ze stylu od ipboard.

• 0

No to jak nie ma szablonów to masz niekompletną wersję. Nic nie trzeba zmieniać. powinny być szablony do aplikacji, a jak nie ma to lipna aplikacja :)

• 0

getTemplate('southcentral')
Tak, tylko ta funkcja (przynajmniej tak mi się wydaje) pobiera informacje czy na silniku mam styl o nazwie "southcentral". Myślę, że trzeba zmienić na nazwę tego stylu który mam. Czyli domyślny od IP.Board tylko za cholerę nie wiem, co tam wpisać. Ile razy mam to potwarzać? -,-

• 0

Nie, ta funkcja pobiera Ci z aktualnego skina szablony o takiej nazwie.

• 0

Ale nie wyświetla się bo? jest biała, strona, jest jakiś inny błąd czy jeszcze coś innego?

• 0

to oznacza, że nic nie zwrócono, czyli albo np. hook nie pobrał danych albo nie jest spełniony jakiś warunek i treść się nie wyświetla

• 0

Nie znam tej modyfikacji podeślij ją i jeśli trzeba podawać jakieś dodatkowe dane do serwera gier czy coś to też podeślij to mogę sprawdzić

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.