Skocz do zawartości
BOSS

IPS już panuje nad Polskim piractwem - IP.Board

Polecane posty

Hej,

Zapraszam do lektury: 

http://itbeta.pl/ips-koncu-rozpoczeli-prace-nad-piractwem-polsce-t-1454.html

:)

Brednie jakich mało. Nawet nie mam zamiaru czytać tego całego tematu bo kole w oczy jak 150...

Już pisałem GDZIEŚ że walka z piractwem w Polsce była, jest i będzie i nic tego nie zmieni. To że zainteresowali się jednym forum w Polsce ponieważ wysłane zostało +/- 50 raportów nie znaczy że od razu wszystko ma upaść. Oczywiście ciekawym artykułem jest tez praca dla departamentu anty-piractwa jednakże mają to wprowadzić przy IP.Board 4 tak by najnowszy produkt nie przyniósł zajebistych strat. Pomyśl zanim dodasz coś bezsensu...

• Like 1

Jeśli chcesz prezentować swoje treści to pisz tutaj a nie przekierowuj na swoją stronę.

• Like 1

Tak zaspamiłeś fora tym swoim "artem", że aż mnie śmiech ogarnął. Na forum OVH nawet trafiłeś do wybitnej loży " Kfiatki klientufff" :D hehehe (tam się nie pitolą ze spamerami)

No i to spolszczenie z translatora.... Popraw się ;)

@Kombajn niemniej jednak śmieszy mnie to jak jedna osoba nastraszyła innych że wielce IPS panuje nad Polskim piractwem :D Hhaha jeden przypadek że się doczepili ponieważ otrzymali masę zgłoszeń i się zainteresowali to już nie znaczy że panują. Piractwo i tak będzie górą, jak nie Ty to inny założy i tak w kółko... Oni zaczną dopiero hardcorowe sprawdzanie przy IPB4 by wyeliminować jak najwięcej szkód :)

@BOSS jakbyś doczytał POPRAWNIE tekst z tematu to wiedziałbyś że na razie SZUKAJĄ pracowników i szanse mają jedynie osoby z USA :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.