Skocz do zawartości
  • 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Raven81

Problem nawigacja

Pytanie

Witam dzis zauważyłem że nie działa mi nawigacja w działach czyli dokładnie chodzi mi oto:

25499767940463227642.png

Gdy wchodze np w dział Serwery Counter-Strike i chce wejsć na zakładke obo czyli Counter-Strike 1.6 to nie przenosi mnie do działu tylko na strone główną forum?

Można to jakoś naprawić?

12 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Tak, zależy co i jak zmieniałeś dodając te pozycje w menu

• 0

Tak, zależy co i jak zmieniałeś dodając te pozycje w menu

Chyba cos zle wytłumaczyłem pokaze na tym forum oco mi chodzi bo nic nie zmieniałem:

Gdy wchodze w dział Działanie i konfiguracja

78116377645873048030.png

mam tak

94037226242332296193.png

gdy chce wrocic do IP.Board 3.4.x

mam tak

17442415326960370622.png

czyli jest ok a u mnie zawsze jest strona główna forum,po prostu nie działaja mi te linki tylko zawsze przezuca na strone główna forum.

Nie dodawałem tam zadnej pozycji  (to nie jest menu na stronie głównej tylko w działach na forum).

• 0

Aaa, ok, to się nie zrozumieliśmy. Spróbuj zresynchronizować fora a później przebuduj cały cache. Ostatnio na jednym forum miałem taki problem i nie pamiętam, która opcja pomogła :)

• 0

Aaa, ok, to się nie zrozumieliśmy. Spróbuj zresynchronizować fora a później przebuduj cały cache. Ostatnio na jednym forum miałem taki problem i nie pamiętam, która opcja pomogła :)

Nie stety nie pomogło jakiś inny pomysł?

• 0

Dziwne, po resynchronizacji i odbudowie cache powinno wszystko działać. Edytuj dane forum i zobacz, czy wszystko w ustawieniach jest poprawnie.

Przypomniałem sobie jeszcze jedno. Czasem jak jest złe sortowanie ustawione to też tak jest...

• 0

Przypomniałem sobie jeszcze jedno. Czasem jak jest złe sortowanie ustawione to też tak jest...

tzn,bo nie rozumiem tego?

• 0

W acp dajesz edytuj dane forum, sprawdzasz, czy sortowanie postów jest ustawione ok i dajesz zapisz.

• 0

W acp dajesz edytuj dane forum, sprawdzasz, czy sortowanie postów jest ustawione ok i dajesz zapisz.

Mam tak ustawione

43751528965102510514.png

• 0

No i teraz zapisz, a powinno zadziałać. Ewentualnie wklej jaki masz błąd, najlepiej kod błędu lub screen to zobaczę w plikach.

• 0

Problem rozwiazany wina nie leżała w ustawieniach forum (działach) tylko logo było przyczyną :) (wysokość nachodziła na nawigację) dlatego zawsze kierowało na stronę główną.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.