Skocz do zawartości
  • 0
Warmix

Znajomość skryptu

Pytanie

Niedawno zacząłem moją przygodę z IPB. Dziś, z racji, że mam trochę czasu, chciałbym spróbować może dodać coś małego od siebie. Mianowicie dodałem do tabeli 'topics' kolejne pole i skrypt polegałby na tym, że jeżeli w tym polu mamy wartość 1, to obok nazwy tematu wyświetla się obrazek. Problem pojawia się tu, że nie wiem, gdzie znaleźć plik, który odpowiadałby za wyświetlanie widoku forum. Tak więc proszę o jakieś wsparcie.

Kolejną sprawą jest to, że nie wiem, gdzie znaleźć plik odpowiedzialny za wyśiwtlanie i działanie pisania tematów/postów czy ich edycji. W tej sprawie także prosiłbym o małe wsparcie tak na starcie.

4 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Ad 1. /admin/applications/forums/modules_public/forums/forums.php

Ad 2. Ogólnie to: /admin/applications/forums/modules_public/post/post.php

• 0

Z tego co słyszałem, lepiej będzie jeśli zrobię jakieś rozszerzenie, a nie modyfikować żadnych plików głównych.

Więc mam prośbę... czy mógłby ktoś tak na szybko napisać bardzo prostego hooka, który będzie dodawał np. tekst w widoku forum czy widoku tematu, obojętnie wktórym miejscu. PHP w miare znam, ale nie rozumiem, w jaki sposób działają te rozszerzenia, dlatego chciałbym mieć jakiś bardzo prosty dla przykładu, na którym będę mógł się wzorować.

• 0

Na forum masz tutorial jak się tworzy hooki. Przeczytaj go a na pewno będziesz umiał

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.