Skocz do zawartości
  • 0
Zaloguj się, aby obserwować  
zina

Aktualizacja skina

Pytanie

Cześć,

Mam problem, a właściwie zagwozdkę odnośnie aktualizacji skina. Skrypt aktualizuje na bieżąco. Wersję forum jaką posiadam aktualnie to 3.4.5. Prawdę mówiąc, ani razu nie przeprowadzałem aktualizacji stylu. Czytałem dużo na temat setów i ich odpowiednich kolorów. U mnie zawsze są szare, poza 2 czy 3 w których sam zmieniałem wartości. Wrzucam Wam screen dla pewności: post-23-0-54566700-1374660333_thumb.gif

Problem drugi, to brak opisów nad setami. Screen drugi. Nie wiem czy tak powinno być, czy to błąd wynikający z instalacji, użytkowania: post-23-0-61754600-1374660338_thumb.gif

Styl jakiego używam, to domyślny styl IPB. Gdy aktualizuje forum, to po prostu wrzucam pliki z paczki na serwer i aktualizuje przez ACP. Skina nie ruszam nigdy.

7 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Czytam już któryś raz Twój post i nie wiem w sumie w czym masz problem ? :)

co do ad 2. to co te bity są zawieszone jakby w próżni, że nie mają żądnego rodzica? czy jak

• 0

Chodzi mi po prostu o to, czy to normalne, że skin wytrzymuje tyle bez aktualizacji. Czy może skoro używam standardu, to uaktualnia się podczas upgrade'u skryptu.

co do ad 2. to co te bity są zawieszone jakby w próżni, że nie mają żądnego rodzica? czy jak
Dokładnie tak.

• 0

To nie jest tak, że skin się nie aktualizuje :) Podczas każdego upgradu skin jest aktualizowany. Pomijane są tylko bity te oznaczone czerwoną i żółtą kropką. W przypadku bitów z czerwoną kropką możesz sprawdzić jakie zmiany zaszły w bicie i samemu je sobie wprowadzić.

Co do drugiego problemu, to jest to trochę dziwne bo nie powinno tak być, ale możliwe, że został stworzony zasób językowy dla tej grupy bitów i ma pustą wartość i dlatego się nic nie wyświetla... ciężko to wymyśleć :)

• 0

żółte oznaczają, że but został stworzony przez użytkownika i nie ma wersji głównej, bo wersją główną jest wersja z żółtą kropką (tak mniej więcej to wygląda)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.