Skocz do zawartości
  • 0
Mdx

Blacklist Url na blogach?

Pytanie

Czy da się jakoś włączyć czarna listę url (z zakładki "Tematy, posty ankiety" w ustawieniach) w blogach?

6 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Czyli, że wybrane strony nie będą mogły przeglądać Twojego bloga ? :) Czy o co chodzi ?

• 0

Nie nie nie.

Ogólnie na forum można ustawić blokowanie adresów innych stron (blacklist url). Gdy ktoś w poście wpisze dany adres (zablokowany w blacklist) otrzyma komunikat o tym że Admin zablokował tę domenę.

Chciałbym żeby tak samo w blogach gdy ktoś we wpisie będzie chciał zamieścić domene która jest na czarnej liście również otrzymywał taki komunikat (lub inny bez różnicy :D)

• 0

Szczerze Ci powiem, że nie słyszałem o takiej funkcji w IP.Blog, ale może uda się coś takiego do tej aplikacji dopisać ? :D

• 0

Trzeba by przerobić trochę funkcję dodawania wpisów na blogu, żeby z tego korzystała skoro mówisz że nie korzysta

• 0

Ostatnio zauważyłem że gdy na czarnej liście nie ma domeny iv.pl (bo o tę domenę mi najbardziej chodzi) to obazki się wyświetlają normalnie, ale gdy dodam domenę iv do czarnej listy wtedy na blogach zamist obrazków widać same linki.

Przeszukiwałem pliki w całym katalogu blogów w application_addons ale nie znalazłem w żadnym "blacklist"

Edytowano przez Ciupek

• 0

Bo to nie jest per aplikacja tylko to się znajduje w BBCodach, i z tego co widzę, każda aplikacja, która korzysta z BBCodów korzysta z tego filtrowania blacklist/whitelist o ile filtrowanie jest włączone :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.