Jump to content
kris2005a

Panel z polecami materiałami

Recommended Posts

Witam

Ostatnio zaprojektowałem dla swojej strony nowy styl. Udał się i to bardzo ale niestety nadal brakuje w nim bajerów. Fajnie by było, żeby strona posiadała jakiś panel na środku przed publikacjami z wyświetlanymi polecanymi materiałami. Jednak sam nie jestem w stanie czegoś takie zaprojektować. Patrzyłem na różne strony ale nic ciekawego nie znalazłem.

Podoba mi się coś takiego:

http://osc.template-help.com/wordpress_26300/ - lewa strona - 3 ostatnie materiały.

Czy ktoś wie gdzie można uzyskać owy skrypt, ściągnąć lub też zakupić. Może być coś podobnego.

Pozdrawiam

6.png

Nie. Chodzi mi podobny panel jaki jest prezentowany na podanej wyżej w linku stronie. Znajduje się po lewej stronie tejże strony i na najechaniu kursorem pojawiają się 3 linki do zamiany obrazka i tekstu! (patrz załącznik)

post-274-1258550502,5072_thumb.jpg

6.png

Znalazłem i to dokładnie to czego szukałem. :D

Dzięki. Efekt? Patrz na www.gcpl.pl

6.png

Troszkę inna.

Nazwa: Create Featured Content Slider Using jQuery UI

Edited by kris2005a

6.png

Tak nie pomyliłeś się :D

Jeszcze raz THX

6.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

W celu świadczenie usług przez nasz Serwis na najwyższym poziomie, w ramach Serwisu wykorzystujemy pliki Cookies (tzw. ciasteczka). Korzystając ze stron Serwisu IPSBEYOND.PL bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Jeżeli nie dokonacie Państwo zmiany ustawień przeglądarki internetowej to wyrażacie zgodę na zapisywanie plików Cookies.