Skocz do zawartości
  • 0
Zaloguj się, aby obserwować  
KapitanDupa

Pomoc z forum icons 2.0.1

Pytanie

Hello, potrzebuję pomocy z modyfikacją forum icons 2.0.1 pod styl carbon blue.. - O co mi konkretniej chodzi? W poradniku aplikacji jest kod, który mam znaleźć w stylu, a niestety go nie ma.. Znajdzie się ktoś, kto pomoże mi w poszczególnych momentach ze zmianą kodu?

10 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

http://speedy.sh/tANmD/Gotowe-Pliki.rar ->> Musi działać, nawet niech Spanner sprawdzi kod :). Ja tak mam i jest okej, poza tym wszystko jest zrobione według poradnika pana D. Jeżeli będą dalej problemy, to wina nie leży po stronie zamiany kodu, ale cóż zobaczymy :).

Edytowano przez MatFii

• 0

To ma być zlecenie czy co? jak chcesz pomocy od nas to napisz co i jak, a jak chcesz to zlecić komuś to przeniosę.

• 0

To ma być po prostu pomoc z podmianą tekstu w Board Index Template i Forum index template.. Bo nie mogę u siebie znaleźć kilku fragmentów kodu który mam podmienić...

• 0

Przecież Ci to na gg zrobiłem i dałem gotowe pliki, nie moja wina, że skin masz z neta i kod jest pomieszany.

• 0

Przecież Ci to na gg zrobiłem i dałem gotowe pliki, nie moja wina, że skin masz z neta i kod jest pomieszany.

No jednak coś za wiele usunąleś, skoro nie zostały usunięte nazwy działów. ;)

• 0

Daj mi te kody Twoje czyste jeszcze raz tutaj.. spakuj w rar. oby dwa.

• 0

http://speedy.sh/tANmD/Gotowe-Pliki.rar ->> Musi działać, nawet niech Spanner sprawdzi kod :). Ja tak mam i jest okej, poza tym wszystko jest zrobione według poradnika pana D. Jeżeli będą dalej problemy, to wina nie leży po stronie zamiany kodu, ale cóż zobaczymy :).

Teraz wszystko działa, dziękuje. :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.