Skocz do zawartości
  • 0
Mario14125

(MT)Synch Me! 1.0.3 - problem z okienkiem rozmowy

Pytanie

Witam serdecznie. Zainstalowałem sobie ten dodatek i po zsynchronizowaniu w ACP po wysłaniu nowej wiadomości do użytkownika wyskakuje na stronie głównej okienko z treścią jednakże jest to głupie rozwiązanie dla mnie i chciałbym się dowiedzieć jak to zmienić by nie pokazywało tego okienka.

http://community.invisionpower.com/files/file/5037-mtsynch-me/

9 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

No to musisz w ustawieniach powiadomień wyłączyć sobie to okienko i użytkownik będzie musiał się zsynchronizować ponownie

• 0

Własnie, z szybkości pomyliłem działy. Dobrze, ale które i co mam odznaczyć, aby tego okienka po nowej PW nie było?

• 0

Nie wiemy, bo nie mamy tego wgranego ? :), postaram się wrzucić ten dodatek i udzielić Ci pomocy :)

• 0

Jeśli dobrze rozumiem to w ustawieniach powiadomień w UCP masz opcję: "Pokazuj popup kiedy otrzymam nowe liniowe powiadomienie" odznacz to i będzie git

• 0

Spanner, chodzi właśnie o to żeby to globalnie zmienić w ACP a następnie przebudować dla wszystkich użytkowników te opcje.

• 0

W ACP nie ma do tego opcji. Każdy user to już chyba musi indywidualnie sobie ustawić

• 0

A nie ma można jakoś edytować rozszerzenia by zamiast ZAZNACZONEJ opcji była ODZNACZONA? :)

• 0

Tego już nie wiem, trzeba by zerknąć na ten dodatek...

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Spanner
      Przejdę od razu do rzeczy moja struktura sieci wygląda tak:

Nas podpięty jest do routera oraz modemo-routera od upc
      w przypadku routera jest w miarę ok, bo zarówno laptop jak i komp mają podmontowane udziały dyskowe po adresie IP z lokalnej sieci routera.
      Na modemo-routerze skonfigurowałem przekazywanie portów i DMZ, żeby NAS widoczny był na zewnątrz.
      Problem jest taki, że jeśli nas nie jest podpięty do routera komputery nie mają dostępu do nas'a niby ok, bo odseparowane są sieci, ale wpisując adres nas'a bezpośrednio do przeglądarki wszystko działa (dlatego nas jest podpięty do routera).
      To wszystko powiedzmy jest mały problem i niech tak będzie, ale główny problem mam taki:
      jak wchodzę na adres publiczny jaki mam od UPC nas'a nie widać, jak przełączę się na internet mobilny np. z komórki to po adresie IP ładnie mi pokazuje NAS'a
      Jak to naprawić? Potrzebne mi to jest bo chciałbym pod adresem IP mieć serwer do rozwijania aplikacji, ale mieć też możliwość podmontowania udziału nie będąc w danej sieci, żeby będąc poza domem móc także rozwijać aplikacje.
      Ktoś, coś? mam nadzieje że dobrze wyjaśniłem
      @qubekk @Marek607
    • Przez Raen
      Cześć, mam problem z tapatalk mianowicie dodałem go na forum, hook zainstalowany poprawnie, chmody sprawdzone i są 755 tak jak pisało w instrukcji, na stronie tapatalk również skonfigurowałem plugin a mimo to podczas próby łączenia w aplikacji na telefonie mam problem "Błąd sieci, proszę spróbować później (get_config)", sprawdziłem pliki config i również mają dobre chmody. Nie mam pojęcia co może być nie tak, ktoś miał taki problem?
    • Przez Raen
      Witam, na problem z tą nieszczęsną personalizacją profilu jak wielu z tego co czytałem, ktoś tam odpisał żeby poszukać w css innych for ale coś mi nie idzie. Ktoś może rozwiązał ten problem? Dodam że używam domyślnego stylu lekko przerobionego dla własnych potrzeb. Mam kilka modyfikacji zainstalowanych ale żadna nie wpływa na tło profilu użytkownika. Uprawnienia mam ustawione dobrze bo mogę wybrać obrazek tła itd. jedynie mi go nie wyświetla... Proszę o pomoc :)
    • Przez Pro
      Witam , 

Mam forum w subdomenie forum.domena.pl 
      aby móc skorzystać z certyfikatu SSL firma hostingowa poleciła mi dodać subdomene jako domene do konta mam teraz w FTP 

/domains/ mam tu domena.pl i forum.domena.pl 

Wcześniej pliki były w folderze /domains/domena.pl/public_html/forum/ (tu było forum i działało)

Przeniosłem pliki do domains/forum.domena.pl/public_html (tu teraz są) i wyświetla się taki komunikat:
      Warning: require(./inc/config.inc.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/aresmt2/domains/forum.aresmt2.pl/public_html/index.php on line 7 Fatal error: require(): Failed opening required './inc/config.inc.php' (include_path='.:/usr/local/php55/lib/php/') in /home/aresmt2/domains/forum.aresmt2.pl/public_html/index.php on line 7 Plik index.php linia 7 nie wiem co to jest;
      <?PHP session_name("m2hp"); session_start(); error_reporting(E_ALL&~E_NOTICE); require("./inc/config.inc.php"); require("./inc/rights.inc.php"); require("./inc/functions.inc.php"); $sqlHp = mysql_connect(SQL_HP_HOST, SQL_HP_USER, SQL_HP_PASS); $sqlServ = mysql_connect(SQL_HOST, SQL_USER, SQL_PASS); require("./inc/head.inc.php");  
    • Przez zakuty
      Witam, mam taki problem z Filtrem Słów, a dokładniej gdy dodaję nowy filtr np.

Przed: wulg Po: BRZYDKO! [./color] Metoda : Luźno /#edit / kropka dodana, żeby nie zmieniło koloru.

To w postach nie zmienia na kolor który ustawiłem, tylko pisze cały kod. Wicie ktoś jak zrobić, żeby zmieniało na kolor?
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.