Skocz do zawartości
  • 0
KapitanDupa

Na innych przeglądarkach niż FF zmienia się styl dla gości

Pytanie

Mam problem - na Mozilli na gościu mam normalny styl - domyślny, który wgrałem (Carbon Blue). Zaś na przeglądarkach typu Google Chrome, Opera na gościu mam domyślny styl IPB, chociaż, że ukryłem go, ustawiłem jako domyślny Carbon Blue i tak jak wspomniałem - na FF nawet po wylogowaniu się jest Carbon Blue..

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego tak się dzieje? Jak to rozwiązać?

10 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

No właśnie jak pisałeś o tym facebooku to pytałem dlaczego jest wciąż domyślny, a na screenie Carbon ;). Próbowałeś ukryć domyślny skin, albo go usunąć ? :)

Domyślny - masz na myśli skin IPB, tak? Nie, nie próbowałem go usunąć, z tego powodu, że dowiedziałem się iż po usunięciu skina ludzie którzy go mieli będą mieli błąd i nie będą mogli w ogóle wejść na forum..

Wydaje mi się, że udało mi się to naprawić.. :) Usunąłem wszystkie dostosowania domyślnego stylu (IPB) po czym w ACP jako nadrzędny nadałem mu Carbon Blue i jednocześnie przypisałem mu jego grafikę i wydaje mi się, że wszystko gra czyściłem kilkukrotnie historię, ciasteczka.. Jeśli bylibyście na tyle mili, żeby jeszcze mi to sprawdzić na swoich przeglądarkach to byłbym wdzięczny. :)

• 0

usun ciasteczka, styl moze byc ukryty ale i tak poprzez link mozesz go uzyc

jesli dobrze pamietam to nawet podczas ukrywania go w ACP dostajesz takie info

• 0

usun ciasteczka, styl moze byc ukryty ale i tak poprzez link mozesz go uzyc

jesli dobrze pamietam to nawet podczas ukrywania go w ACP dostajesz takie info

To zbyt proste, myślisz, że nie próbowałem? :) Opiszę problem dokładniej.. - Na FF nawet po usunięciu ciasteczek, całej historii i innych dupereli jest styl który ja ustawiłem, na chrome jest styl domyślny IPB, wczoraj celowo zmieniłem ręcznie styl na mój, po czym usunąłem ciasteczka i styl ponownie wrócił do domyślnego IPB.. To samo jest na IE, na innych komputerach, u innych osób.. - Dlaczego? Jak mam to cholerstwo naprawić?

• 0

No właśnie jak pisałeś o tym facebooku to pytałem dlaczego jest wciąż domyślny, a na screenie Carbon ;). Próbowałeś ukryć domyślny skin, albo go usunąć ? :)

• 0

Mówimy o www.Cs-24h.eu?

Na Operze, Safari, FF, Maxthon mam domyślnie skin IPB.

Wejdź w ACP/Skiny - Ustaw właściwy skin jako domyślny, zaznacz "ptaszka" przy wszystkich grupach.

Następnie wejdź w narzędzia szablonów i tam ustaw wszystkim nowy skin - Gdzie jest ustawiony IP.Board, resetuj do tu twój skin

• 0

czasami pomaga zmiana kolejności skinów w acp :P daj domyślny na sam dół i powinno zaskoczyć

• 0

Wystarczyło zmienić kolejność :)

a co do błędu po usunięciu skina to pierwsze słyszę. Jeśli ktoś ma ustawiony skin X i zostanie on usunięty to użytkownik domyślnie otrzyma domyślny skin. Ponadto wystarczy po usunięciu w ACP wykonać narzędzie, przypisujące wszystkim wybrany skin:

Następnie wejdź w narzędzia szablonów i tam ustaw wszystkim nowy skin - Gdzie jest ustawiony IP.Board, resetuj do tu twój skin

• 0

Teraz wszystko gra. Poprzednio jak patrzyłem to domyślnym był IP.Board co wskazywało zaznaczenie w okienku wyboru skina.

Widocznie tylko wydawało Ci się, że ustawiłeś go jako domyślny.

• 0

Wystarczyło zmienić kolejność :)

a co do błędu po usunięciu skina to pierwsze słyszę. Jeśli ktoś ma ustawiony skin X i zostanie on usunięty to użytkownik domyślnie otrzyma domyślny skin. Ponadto wystarczy po usunięciu w ACP wykonać narzędzie, przypisujące wszystkim wybrany skin:

Nie, nie.. ;) Kolejność nie grała w tym przypadku roli, nie żebym się wymądrzał, ale robiłem każdy możliwy układ, IPB na dole, na górze, po środku.. Wszędzie i nic to nie dawało, dopiero to co napisałem u siebie podziałało. ;)

Teraz wszystko gra. Poprzednio jak patrzyłem to domyślnym był IP.Board co wskazywało zaznaczenie w okienku wyboru skina.

Widocznie tylko wydawało Ci się, że ustawiłeś go jako domyślny.

Niestety, nie wydawało mi się, że był ustawiony jako domyślny, bo był. ;p to są moje ustawienia jeszcze przed naprawieniem..

xk6w.png

• 0

wszystko gra sprawdzane na IE. Mozilli, Chrome, Safari :). Pozdrawiam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.