Skocz do zawartości
  • 0
KapitanDupa

FanPage Facebook rozjeżdża sie

Pytanie

Hej,

Mam problem z aplikacją fan page`a facebooka u siebie na stronie, po prostu rozjeżdża mi się ona.. W ustawieniach mam wymiary 250x520 (standardowo 290 x ...) i te wymiary, które mam u siebie na stronie są standardowe, nie wiem jak zrobić, żeby było to 250.. Jakieś porady?

ph6.png

13 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Miejmy nadzieję, że Facebook to w najbliższym czasie ogarnie, cóż chociaż tyle wiemy,że wina nie leży po naszej stronie.

• 0

Nic na to nie poradzisz. Wszyscy administratorzy for się z tym teraz borykają. Masz ustawioną szerokość X a FB daje więcej.... coś pozmieniali i tak jest

• 0

Jak mogę dać poradę gdy jak wchodzę na Twoje forum to na standardowym mam okej, a innego skinu tam nie ma bo zablokowałeś możliwość jego zmiany.. Pozdrawiam

• 0

@Spanner, można to zrobić w CustomSidebarBlock i wtedy pobrać kod z fejsa i bez problemu dopasować... 

• 0

@Spanner no to popatrz, że ja nigdy z tym nie miałem problemu na forum, pobrałem kod zmieniłem wielkość i wszystko było elegancko..

• 0

Jak mogę dać poradę gdy jak wchodzę na Twoje forum to na standardowym mam okej, a innego skinu tam nie ma bo zablokowałeś możliwość jego zmiany.. Pozdrawiam

No to niestety jest na każdym stylu, nawet na standardowym IPB..

Spanner - w takim razie nic na to nie można poradzić?

• 0

Nie nikt nic na to póki co nie poradzi, przecież nie zmienimy ustawień facebook'a ;)

• 0

@MatFii

Mam ustawione

width="220"

a kod jaki generuje FB ma szerokość 260 coś px więc nie bardzo idzie to ogarnąć. U mnie zaczęło się to niedawno.

• 0

@MatFii

Mam ustawione

width="220"

a kod jaki generuje FB ma szerokość 260 coś px więc nie bardzo idzie to ogarnąć. U mnie zaczęło się to niedawno.

No u mnie tak samo.. Jeszcze jakiś tydzień temu wszystko normalnie działało i nagle z dnia na dzień szerokość powróciła do standardowej (290 px)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.